OrcaScore
5

Defans

Omar Jebali

  • Moss FK
  • Tunisia
  • 26 yaş
  • 189 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
26
2.080 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,09
Asist
2
Ortalama reyting
6,77
Yaş26
Doğum tarihi19 Şub 2000
Boy189 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri360 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1114 / 14
Dakika1.260
Reyting6,96
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)13 (2)
Pas · isabet808 · %86
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele99 / 161
Başarılı çalım7
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 2
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top34
İsabetli orta8
Kazanılan hava topu42
Uzaklaştırma58
Top kazanma157
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul13
Ofsayt1
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 1112 / 9
Dakika820
Reyting6,55
Gol / Asist0 / 2
Şut (isabetli)8 (4)
Pas · isabet353 · %75
Kilit pas9
Top kapma / Pas arası17 / 10
Kazanılan ikili mücadele40 / 75
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,52 / 1,29
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top30
İsabetli orta3
Topla buluşma484
Top kaybı105
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu17
Kazanılan yer ikilisi23
Uzaklaştırma45
Top kazanma32
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul11
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)86,61
En yüksek hız (km/sa)32,85

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum38
Teknik48
Taktik44
Savunma57
Yaratıcılık44

Karakteristikler

Güçlü yönler

16

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Strømsgodset – Moss FK 3–0 90' 7.2
25 Eki 2026 Moss FK – Åsane 1–3 90' 6.5
18 Eki 2026 Lyn FK – Moss FK 1–0 90' 6.7
14 Eki 2026 Moss FK – Egersund 0–0 90' 7.3
11 Eki 2026 Raufoss – Moss FK 1–2 90' 7.0
5 Eki 2026 Moss FK – Kongsvinger 0–2 90' 7.1
20 Eyl 2026 Sandnes Ulf – Moss FK 1–2 90' 7.3
13 Eyl 2026 Moss FK – Haugesund 1–4 90' 6.7
5 Eyl 2026 Stabæk Fotball – Moss FK 2–3 90' 6.8
30 Ağu 2026 Moss FK – Strømmen IF 1–2 90' 7.2
26 Ağu 2026 Moss FK – Sogndal IL 2–2 90' 7.5
15 Ağu 2026 Bryne FK – Moss FK 2–1 90' 6.7
2 Ağu 2026 Hødd IL – Moss FK 2–1 83' 6.5
26 Tem 2026 Moss FK – Raufoss 1–2 90' 7.2
18 Tem 2026 IK Start – Rosenborg BK 0–3 – –

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 7 kayıt
  1. IK Start Yeni kulüp: Moss FK
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Vendsyssel FF Yeni kulüp: IK Start
    Bonservissiz
  3. Vendsyssel FF Yeni kulüp: IK Start
    Transfer Belirtilmemiş
  4. Zarzis Yeni kulüp: Vendsyssel FF
    Transfer Belirtilmemiş
  5. OB Yeni kulüp: Zarzis
    Kiralık dönüşü
  6. Zarzis Yeni kulüp: OB
    Kiralık
  7. ES Sahel U21 Yeni kulüp: Zarzis
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)24
Ortalama puan6,80
Son maç puanı7,21 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,80 Nis 2026 Ağu 2026 Kas 2026 7,2

Son 10 maç

7,2 6,5 6,7 7,3 7,0 7,1 7,3 6,7 6,8 7,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Norwegian 1st Division Moss FK 14 (14) 1.260 0 0 6,96
2026 Eliteserien IK Start 12 (9) 820 0 2 6,55

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Norwegian 1st Division 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (52 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 31 Pas arası 32 Uzaklaştırma 61 Kazanılan hava topu 82 İkili mücadele başarısı 85 Pas isabeti 57 İlerletici top taşıma 50 Reyting 46

5 maç · 450 dk

Omar Jebali: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,00
31
Pas arası / 90 dk 1,40
32
Uzaklaştırma / 90 dk 5,40
61
Kazanılan hava topu / 90 dk 3,20
82
İkili mücadele başarısı %65,0
85
Pas isabeti %86,0
57
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 7,10
46

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?