OrcaScore
18

Orta saha

Oliver Sørensen

  • Celtic
  • Denmark
  • 24 yaş
  • 184 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
8
260 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,50
Yaş24
Doğum tarihi10 Mar 2002
Boy184 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri6,7 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 2
Dakika113
Reyting6,33
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet32 · %88
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası4 / 1
Kazanılan ikili mücadele6 / 16
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,03 / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma49
Top kaybı11
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma0
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)16,92
En yüksek hız (km/sa)28,91
Maç / İlk 111 / 0
Dakika24
Reyting6,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet6 · %83
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 1
Kazanılan ikili mücadele1 / 3
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma15
Top kaybı6
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma0
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)3,55
En yüksek hız (km/sa)29,12
Maç / İlk 114 / 1
Dakika123
Reyting6,63
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (1)
Pas · isabet43 · %88
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele4 / 10
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,86 / 0,32
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Topla buluşma62
Top kaybı13
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma0
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)14,50
En yüksek hız (km/sa)30,00

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum47
Teknik40
Taktik36
Savunma34
Yaratıcılık49

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
28 Eki 2026 Celtic – Dundee United 2–2 – –
25 Eki 2026 Hibernian – Celtic 1–2 – –
22 Eki 2026 Celtic – Celta Vigo 1–2 11' 6.3
18 Eki 2026 Celtic – Heart of Midlothian 7–1 – –
15 Eki 2026 Benfica – Celtic 4–1 57' 6.2
11 Eki 2026 Motherwell – Celtic 0–2 12' 6.7
17 Eyl 2026 Celtic – Ferencváros TC 1–3 45' 6.5
13 Eyl 2026 Rangers – Celtic 3–0 – –
9 Eyl 2026 St. Johnstone – Celtic 0–1 67' 6.6
5 Eyl 2026 St. Mirren – Celtic 1–2 17' 6.9
2 Eyl 2026 Celtic – Aberdeen 3–0 27' 6.3
29 Ağu 2026 Juventus – Parma 2–0 – –
22 Ağu 2026 Parma – Cagliari 0–1 – –
14 Ağu 2026 Parma – Catania 2–0 24' 6.5
9 Ağu 2026 Parma – Sampdoria 0–2 – –

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 7 kayıt · toplam bonservis 8.1M €
  1. Celtic Yeni kulüp: Parma
    Kiralık dönüşü
  2. Parma Yeni kulüp: Celtic
    Kiralık
  3. Midtjylland Yeni kulüp: Parma
    Transfer 8.1M €
  4. HamKam Yeni kulüp: Midtjylland
    Kiralık dönüşü
  5. Midtjylland Yeni kulüp: HamKam
    Kiralık
  6. Transfer
  7. Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 30 Eki 2026
Maç (12 ay)32
Ortalama puan6,58
Son maç puanı6,322 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,58 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,3

Son 10 maç

6,3 6,2 6,7 6,5 6,6 6,9 6,3 6,5 6,8 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Scottish Premiership Celtic 4 (1) 123 0 0 6,63
2026 UEFA Europa League Celtic 3 (2) 113 0 0 6,33
2026 Coppa Italia Parma 1 (0) 24 0 0 6,50

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Danish Superliga 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (99 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 60 Başarılı pas 35 Pas isabeti 52 İlerletici top taşıma 48 Başarılı çalım 36 Top kapma + pas arası 15 Reyting 74

28 maç · 2.385 dk

Oliver Sørensen: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 1,17
60
Başarılı pas / 90 dk 28,5
35
Pas isabeti %82,9
52
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
48
Başarılı çalım / 90 dk 0,57
36
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,85
15
Reyting 7,05
74

Nasıl hesaplıyoruz?