OrcaScore
25

Defans

Oliver Provstgaard

  • Lazio
  • Denmark
  • 23 yaş
  • 194 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
14
1.171 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,08
Asist
0
Ortalama reyting
6,98
Yaş23
Doğum tarihi4 Haz 2003
Boy194 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri21 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 119 / 9
Dakika721
Reyting6,97
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)4 (1)
Pas · isabet551 · %91
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası9 / 11
Kazanılan ikili mücadele24 / 56
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,54 / 0,14
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%25
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top17
İsabetli orta0
Topla buluşma634
Top kaybı61
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu13
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma24
Top kazanma26
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul15
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç4
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)65,65
En yüksek hız (km/sa)31,64
Maç / İlk 114 / 4
Dakika360
Reyting7,18
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet296 · %91
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası5 / 1
Kazanılan ikili mücadele13 / 18
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,26 / 0,05
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top10
İsabetli orta0
Topla buluşma347
Top kaybı31
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu7
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma27
Top kazanma19
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)36,39
En yüksek hız (km/sa)30,24
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting6,30
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet100 · %89
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası0 / 1
Kazanılan ikili mücadele3 / 8
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta1
Topla buluşma107
Top kaybı12
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma1
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)9,51
En yüksek hız (km/sa)28,03

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum36
Teknik44
Taktik62
Savunma73
Yaratıcılık42

Milli takım

  • Denmark6 maç · 0 gol · ilk maç Mar 2026

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
14 Kas 2026 Portugal – Denmark – – –
1 Kas 2026 Lazio – Cagliari 2–1 76' 7.2
27 Eki 2026 Sassuolo – Lazio 2–6 – –
24 Eki 2026 Lazio – Parma 2–1 45' 6.7
18 Eki 2026 Juventus – Lazio 0–3 90' 8.2
11 Eki 2026 Lazio – Monza 3–1 60' 7.0
4 Eki 2026 Wales – Denmark 0–1 90' 7.8
1 Eki 2026 Denmark – Portugal 2–4 90' 6.6
27 Eyl 2026 Denmark – Wales 2–0 90' 7.3
24 Eyl 2026 Norway – Denmark 3–2 90' 7.0
19 Eyl 2026 Venezia – Lazio 0–2 90' 6.7
12 Eyl 2026 Lazio – AC Milan 2–2 90' 6.5
7 Eyl 2026 Udinese – Lazio 1–2 90' 6.3
30 Ağu 2026 Lazio – Genoa 1–0 90' 7.2
24 Ağu 2026 Bologna – Lazio 0–1 90' 6.9

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 2 kayıt · toplam bonservis 4.5M €
  1. Vejle Yeni kulüp: Lazio
    Transfer 4.5M €
  2. Vejle U19 Yeni kulüp: Vejle
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)35
Ortalama puan6,92
Son maç puanı7,21 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,92 Ara 2025 May 2026 Kas 2026 7,2

Son 10 maç

7,2 6,7 8,2 7,0 7,8 6,6 7,3 7,0 6,7 6,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Serie A Lazio 9 (9) 721 1 0 6,97
2026 UEFA Nations League Denmark 4 (4) 360 0 0 7,18
2026 Coppa Italia Lazio 1 (1) 90 0 0 6,30

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Serie A 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (61 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 8 Pas arası 70 Uzaklaştırma 37 Kazanılan hava topu 23 İkili mücadele başarısı 1 Pas isabeti 72 İlerletici top taşıma 62 Reyting 28

5 maç · 450 dk

Oliver Provstgaard: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,80
8
Pas arası / 90 dk 1,40
70
Uzaklaştırma / 90 dk 2,80
37
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,80
23
İkili mücadele başarısı %32,3
1
Pas isabeti %91,1
72
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,00
62
Reyting 6,72
28

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?