OrcaScore
17

Defans

Nuno Tavares

  • Lazio
  • Portugal
  • 26 yaş
  • 185 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
14
759 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,47
Asist
3
Ortalama reyting
7,01
Yaş26
Doğum tarihi26 Oca 2000
Boy185 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri12,6 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1110 / 9
Dakika712
Reyting7,27
Gol / Asist1 / 3
Şut (isabetli)12 (3)
Pas · isabet490 · %84
Kilit pas15
Top kapma / Pas arası19 / 4
Kazanılan ikili mücadele42 / 79
Başarılı çalım9
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,46 / 1,45
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%8
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen2
İsabetli uzun top18
İsabetli orta12
Topla buluşma761
Top kaybı167
Top kaptırma12
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi38
Uzaklaştırma23
Top kazanma40
Maruz kaldığı faul10
Yaptığı faul7
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)81,40
En yüksek hız (km/sa)35,72
Maç / İlk 112 / 0
Dakika13
Reyting6,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet5 · %100
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele0 / 3
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta1
Topla buluşma13
Top kaybı3
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma2
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)2,32
En yüksek hız (km/sa)31,86
Maç / İlk 112 / 0
Dakika34
Reyting6,25
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet29 · %100
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele2 / 6
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta1
Topla buluşma39
Top kaybı3
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma0
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 10 kayıt · toplam bonservis 13.6M €
  1. Arsenal Yeni kulüp: Lazio
    Transfer 5.6M €
  2. Lazio Yeni kulüp: Arsenal
    Kiralık dönüşü
  3. Arsenal Yeni kulüp: Lazio
    Kiralık
  4. Forest Yeni kulüp: Arsenal
    Kiralık dönüşü
  5. Arsenal Yeni kulüp: Forest
    Kiralık
  6. Marseille Yeni kulüp: Arsenal
    Kiralık dönüşü
  7. Arsenal Yeni kulüp: Marseille
    Kiralık
  8. Benfica Yeni kulüp: Arsenal
    Transfer 8M €
  9. Benfica B Yeni kulüp: Benfica
    Transfer
  10. Benfica U19 Yeni kulüp: Benfica B
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)31
Ortalama puan6,97
Son maç puanı6,81 Kas 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,97 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 6,8

Son 10 maç

6,8 6,7 7,0 7,6 7,9 6,5 8,4 6,8 7,0 7,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Serie A Lazio 10 (9) 712 1 3 7,27
2026 World Cup Qual. UEFA Portugal 2 (0) 34 0 0 6,25
2026 UEFA Nations League Portugal 2 (0) 13 0 0 6,50

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Serie A 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (61 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 75 Pas arası 4 Uzaklaştırma 27 Kazanılan hava topu 6 İkili mücadele başarısı 84 Pas isabeti 27 İlerletici top taşıma 88 Reyting 96

5 maç · 339 dk

Nuno Tavares: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 2,39
75
Pas arası / 90 dk 0,27
4
Uzaklaştırma / 90 dk 2,65
27
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,27
6
İkili mücadele başarısı %65,7
84
Pas isabeti %85,4
27
İlerletici top taşıma / 90 dk 2,39
88
Reyting 7,34
96

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?