OrcaScore
34

Defans

Nnamdi Collins

Takip et Karşılaştır
Maç
6
375 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,58
Yaş22
Doğum tarihi10 Oca 2004
Boy191 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri18,5 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2030

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 114 / 3
Dakika280
Reyting6,70
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet167 · %82
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası4 / 6
Kazanılan ikili mücadele11 / 24
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,07 / 0,07
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta0
Topla buluşma242
Top kaybı46
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma14
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul4
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)30,14
En yüksek hız (km/sa)32,21
Maç / İlk 111 / 1
Dakika50
Reyting6,40
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet16 · %81
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 1
Kazanılan ikili mücadele2 / 9
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta1
Topla buluşma26
Top kaybı8
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma1
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika45
Reyting6,30
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet10 · %100
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele1 / 5
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma17
Top kaybı3
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma2
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum37
Teknik44
Taktik60
Savunma70
Yaratıcılık43

Milli takım

  • Germany1 maç · 0 gol · ilk maç Eyl 2025

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Eintracht Frankfurt – Hamburger SV 3–1 – –
27 Eki 2026 Hamburger SV – Eintracht Frankfurt 1–3 50' 6.4
24 Eki 2026 Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt 1–0 90' 6.6
16 Eki 2026 Eintracht Frankfurt – 1. FC Köln 1–0 71' 7.2
10 Eki 2026 RB Leipzig – Eintracht Frankfurt 6–0 90' 6.3
6 Eki 2026 Germany U21 – Georgia U21 2–0 90' 6.8
2 Eki 2026 Eintracht Frankfurt – Eintracht Braunschweig 4–0 – –
19 Eyl 2026 Eintracht Frankfurt – SC Freiburg 2–2 29' 6.7
12 Eyl 2026 1. FSV Mainz 05 – Eintracht Frankfurt 1–3 – –
26 Tem 2026 Eintracht Frankfurt – Trabzonspor 3–0 45' 7.4
18 Tem 2026 FC Gießen – Eintracht Frankfurt 1–7 – –
22 Mar 2026 1. FSV Mainz 05 – Eintracht Frankfurt 2–1 64' 6.4
14 Mar 2026 Eintracht Frankfurt – 1. FC Heidenheim 1–0 90' 7.9
8 Mar 2026 FC St. Pauli – Eintracht Frankfurt 0–0 90' 7.9
1 Mar 2026 Eintracht Frankfurt – SC Freiburg 2–0 90' 7.5

Kariyer ve transferler

2 kulüp · 1 kayıt · toplam bonservis 1M €
  1. Dortmund II U23 Yeni kulüp: Frankfurt
    Transfer 1M €

Son 12 ay form

Güncelleme: 4 Kas 2026
Maç (12 ay)21
Ortalama puan6,74
Son maç puanı6,427 Eki 2026
Kaçırılan maç53 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,74 Ara 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,4

Son 10 maç

6,4 6,6 7,2 6,3 6,8 6,7 7,4 6,4 7,9 7,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Bundesliga Eintracht Frankfurt 4 (3) 280 0 0 6,70
2026 DFB Pokal Eintracht Frankfurt 1 (1) 50 0 0 6,40
2026 World Cup Qual. UEFA Germany 1 (1) 45 0 0 6,30

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Champions League 2025 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (189 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 37 Pas arası 74 Uzaklaştırma 56 Kazanılan hava topu 25 İkili mücadele başarısı 25 Pas isabeti 15 İlerletici top taşıma 13 Reyting 9

6 maç · 444 dk

Nnamdi Collins: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,42
37
Pas arası / 90 dk 1,42
74
Uzaklaştırma / 90 dk 3,85
56
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,81
25
İkili mücadele başarısı %50,0
25
Pas isabeti %81,7
15
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
13
Reyting 6,40
9

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?