OrcaScore
25

Defans

Nikola Katić

  • FC Schalke 04
  • Bosnia & Herzegovina
  • 30 yaş
  • 194 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
14
1.198 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
7,25
Yaş30
Doğum tarihi10 Eki 1996
Boy194 cm
Kilo80 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri2,2 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 118 / 8
Dakika687
Reyting7,13
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet295 · %79
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası15 / 14
Kazanılan ikili mücadele62 / 104
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,38 / 0,24
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top11
İsabetli orta2
Topla buluşma461
Top kaybı72
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu44
Kazanılan yer ikilisi18
Uzaklaştırma91
Top kazanma19
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul7
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)76,29
En yüksek hız (km/sa)35,34
Maç / İlk 114 / 4
Dakika357
Reyting7,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet252 · %88
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası8 / 4
Kazanılan ikili mücadele23 / 38
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,06 / 0,14
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta0
Topla buluşma321
Top kaybı36
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu10
Kazanılan yer ikilisi13
Uzaklaştırma24
Top kazanma13
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)37,00
En yüksek hız (km/sa)34,55
Maç / İlk 112 / 2
Dakika154
Reyting7,20
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet186 · %91
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası2 / 0
Kazanılan ikili mücadele10 / 13
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top8
İsabetli orta0
Topla buluşma205
Top kaybı16
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu8
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma10
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)9,99
En yüksek hız (km/sa)35,11

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum37
Teknik40
Taktik66
Savunma81
Yaratıcılık36

Karakteristikler

Güçlü yönler

1525

Zayıf yönler

13

Milli takım

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
14 Kas 2026 Sweden – Bosnia & Herzegovina – – –
31 Eki 2026 FC Schalke 04 – RB Leipzig 0–2 90' 6.8
28 Eki 2026 SG Dynamo Dresden – FC Schalke 04 2–0 90' 7.4
24 Eki 2026 1. FC Köln – FC Schalke 04 0–0 90' 7.1
17 Eki 2026 FC Schalke 04 – 1. FSV Mainz 05 0–1 71' 6.5
11 Eki 2026 SC Freiburg – FC Schalke 04 2–1 90' 6.6
5 Eki 2026 Bosnia & Herzegovina – Poland 1–0 90' 7.9
2 Eki 2026 Bosnia & Herzegovina – Sweden 1–1 87' 7.1
28 Eyl 2026 Romania – Bosnia & Herzegovina 2–4 90' 6.8
25 Eyl 2026 Poland – Bosnia & Herzegovina 0–0 90' 8.2
20 Eyl 2026 FC Schalke 04 – SV 07 Elversberg 0–0 90' 7.6
11 Eyl 2026 1. FC Union Berlin – FC Schalke 04 1–3 90' 7.7
5 Eyl 2026 FC Schalke 04 – FC Bayern München 0–0 90' 7.5
30 Ağu 2026 FC Augsburg – FC Schalke 04 3–0 76' 7.2
24 Ağu 2026 Hallescher FC – FC Schalke 04 2–5 64' 7.0

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 9 kayıt · toplam bonservis 2.7M €
  1. Zürich Yeni kulüp: Schalke
    Transfer 450k €
  2. Plymouth Yeni kulüp: Zürich
    Kiralık dönüşü
  3. Zürich Yeni kulüp: Plymouth
    Kiralık
  4. Rangers Yeni kulüp: Zürich
    Transfer Belirtilmemiş
  5. Hajduk Yeni kulüp: Rangers
    Kiralık dönüşü
  6. Rangers Yeni kulüp: Hajduk
    Kiralık
  7. Slaven Yeni kulüp: Rangers
    Transfer 2.3M €
  8. Neretvanac Yeni kulüp: Slaven
    Transfer Belirtilmemiş
  9. Stolac Yeni kulüp: Neretvanac
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)39
Ortalama puan7,06
Son maç puanı6,931 Eki 2026
Kaçırılan maç11 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 7,06 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 6,9

Son 10 maç

6,9 7,4 7,1 6,5 6,6 7,9 7,1 6,8 8,2 7,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Bundesliga FC Schalke 04 8 (8) 687 0 0 7,13
2026 UEFA Nations League Bosnia & Herzegovina 4 (4) 357 0 0 7,50
2026 DFB Pokal FC Schalke 04 2 (2) 154 0 0 7,20

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Bundesliga 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (52 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 76 Pas arası 35 Uzaklaştırma 99 Kazanılan hava topu 99 İkili mücadele başarısı 94 Pas isabeti 14 İlerletici top taşıma 36 Reyting 89

4 maç · 346 dk

Nikola Katić: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 2,60
76
Pas arası / 90 dk 1,04
35
Uzaklaştırma / 90 dk 14,05
99
Kazanılan hava topu / 90 dk 6,50
99
İkili mücadele başarısı %71,2
94
Pas isabeti %75,8
14
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,52
36
Reyting 7,50
89

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?