OrcaScore
5

Orta saha

Nikola Antić

  • FC Ordabasy
  • Serbia
  • 32 yaş
  • 178 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
31
2.663 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,14
Asist
3
Ortalama reyting
7,09
Yaş32
Doğum tarihi4 Oca 1994
Boy178 cm
Kilo75 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri535 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1128 / 25
Dakika2.467
Reyting7,11
Gol / Asist1 / 2
Şut (isabetli)21 (6)
Pas · isabet974 · %76
Kilit pas55
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele119 / 256
Başarılı çalım15
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%5
İsabetli uzun top55
İsabetli orta40
Kazanılan hava topu21
Uzaklaştırma46
Top kazanma162
Maruz kaldığı faul25
Yaptığı faul15
Ofsayt4
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 113 / 3
Dakika196
Reyting6,90
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet82 · %68
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele14 / 26
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta7
Kazanılan hava topu1
Uzaklaştırma4
Top kazanma12
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum48
Teknik56
Taktik35
Savunma46
Yaratıcılık54

Karakteristikler

Güçlü yönler

7

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
24 Eki 2026 FC Ordabasy – FK Zhenys 1–1 60' 6.9
11 Eki 2026 FC Kaysar – FC Ordabasy 1–4 90' 7.0
17 Eyl 2026 Atyrau – FC Ordabasy 0–3 90' 6.5
12 Eyl 2026 FC Ordabasy – Astana 1–0 90' 7.1
5 Eyl 2026 Oqjetpes FK – FC Ordabasy 2–1 34' 6.8
29 Ağu 2026 FC Ordabasy – FC Kyzylzhar 3–0 90' 6.9
19 Ağu 2026 Altay Oskemen – FC Ordabasy 1–2 90' 7.0
15 Ağu 2026 FC Ordabasy – Altay Oskemen 3–1 19' 6.7
8 Ağu 2026 Zhetysu Taldykorgan – FC Ordabasy 0–4 90' 7.2
2 Ağu 2026 FC Ordabasy – FC Tobyl 2–0 49' 7.7
26 Tem 2026 FC Kairat Almaty – FC Ordabasy 2–1 90' 7.1
19 Tem 2026 FC Ordabasy – Yelimay Semey 3–1 72' 7.0
11 Tem 2026 Caspiy Aktau – FC Ordabasy 3–2 90' 6.6
5 Tem 2026 FC Ordabasy – Ulytau FC 1–0 90' 6.7
28 Haz 2026 Ulytau FC – FC Ordabasy 0–1 90' 7.3

Kariyer ve transferler

9 kulüp · 10 kayıt · toplam bonservis 200k €
  1. Partizan Yeni kulüp: Ordabasy
    Bonservissiz
  2. Khimki Yeni kulüp: Partizan
    Transfer 150k €
  3. Shakhter Yeni kulüp: Khimki
    Bonservissiz
  4. Vojvodina Yeni kulüp: Shakhter
    Transfer 50k €
  5. Jagodina Yeni kulüp: Vojvodina
    Transfer Belirtilmemiş
  6. Crvena zvezda Yeni kulüp: Jagodina
    Bonservissiz
  7. Rad Yeni kulüp: Crvena zvezda
    Bonservissiz
  8. FK Palic Koming Yeni kulüp: Rad
    Kiralık dönüşü
  9. Rad Yeni kulüp: FK Palic Koming
    Kiralık
  10. Partizan U19 Yeni kulüp: Rad
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)31
Ortalama puan7,09
Son maç puanı6,924 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 7,09 Mar 2026 Haz 2026 Eki 2026 6,9

Son 10 maç

6,9 7,0 6,5 7,1 6,8 6,9 7,0 6,7 7,2 7,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Kazakhstan Premier League FC Ordabasy 28 (25) 2.467 1 2 7,11
2026 Kazakhstan Cup FC Ordabasy 3 (3) 196 0 1 6,90

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Mozzart Bet Superliga 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (144 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 62 Pas arası 0 Uzaklaştırma 5 Kazanılan hava topu 38 İkili mücadele başarısı 52 Pas isabeti 79 İlerletici top taşıma 50 Reyting 62

6 maç · 450 dk

Nikola Antić: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,80
62
Pas arası / 90 dk 0,00
0
Uzaklaştırma / 90 dk 1,60
5
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,40
38
İkili mücadele başarısı %55,6
52
Pas isabeti %85,8
79
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 6,88
62

Nasıl hesaplıyoruz?