OrcaScore
14

Defans

Niko Sigur

  • Toulouse
  • Canada
  • 23 yaş
  • 180 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
10
639 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,83
Yaş23
Doğum tarihi9 Eyl 2003
Boy180 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri3,8 Mn €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 115 / 3
Dakika334
Reyting6,90
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet158 · %95
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası3 / 6
Kazanılan ikili mücadele12 / 25
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,18 / 0,06
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top8
İsabetli orta0
Topla buluşma214
Top kaybı16
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma9
Top kazanma12
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul7
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)42,93
En yüksek hız (km/sa)33,32
Maç / İlk 112 / 2
Dakika170
Reyting6,90
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet88 · %86
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası4 / 1
Kazanılan ikili mücadele9 / 14
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,04 / 0,27
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top7
İsabetli orta0
Topla buluşma114
Top kaybı17
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma3
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)19,32
En yüksek hız (km/sa)28,46
Maç / İlk 113 / 1
Dakika135
Reyting6,67
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet62 · %81
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele4 / 10
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,04 / 0,31
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta2
Topla buluşma83
Top kaybı18
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma2
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)16,83
En yüksek hız (km/sa)31,23

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 3 kayıt · toplam bonservis 4M €
  1. Hajduk Yeni kulüp: Toulouse
    Transfer 4M €
  2. Hajduk U19 Yeni kulüp: Hajduk
    Transfer
  3. Whitecaps Res. Yeni kulüp: Vaughan
    Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)35
Ortalama puan7,01
Son maç puanı6,61 Kas 2026
Kaçırılan maç2
6 7 8 9 7,01 Ara 2025 May 2026 Kas 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 7,0 6,9 7,1 6,7 7,1 8,3 6,8 6,7 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Ligue 1 Toulouse 6 (4) 423 0 0 6,85
2026 HNL HNK Hajduk Split 2 (2) 170 0 0 6,90
2026 FIFA World Cup Canada 3 (1) 135 0 0 6,67

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

HNL 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (113 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 14 Başarılı pas 71 Pas isabeti 85 İlerletici top taşıma 87 Başarılı çalım 49 Top kapma + pas arası 89 Reyting 65

28 maç · 1.612 dk

Niko Sigur: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 0,45
14
Başarılı pas / 90 dk 30,6
71
Pas isabeti %84,8
85
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,11
87
Başarılı çalım / 90 dk 0,84
49
Top kapma + pas arası / 90 dk 3,85
89
Reyting 6,85
65

Nasıl hesaplıyoruz?