OrcaScore
11

Orta saha

Nicolás Ferreira

  • Ceará
  • Uruguay
  • 24 yaş
  • 170 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
18
1.069 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,34
Asist
1
Ortalama reyting
6,78
Yaş24
Doğum tarihi7 Şub 2002
Boy170 cm
Kilo68 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri555 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1111 / 9
Dakika722
Reyting6,59
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)13 (4)
Pas · isabet238 · %79
Kilit pas10
Top kapma / Pas arası13 / 8
Kazanılan ikili mücadele49 / 114
Başarılı çalım11
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,81 / 0,88
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%8
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta5
Topla buluşma431
Top kaybı134
Top kaptırma23
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi43
Uzaklaştırma2
Top kazanma37
Maruz kaldığı faul20
Yaptığı faul7
Ofsayt3
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)70,56
En yüksek hız (km/sa)33,08
Maç / İlk 111 / 0
Dakika20
Reyting6,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet5 · %80
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele2 / 3
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,01 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma15
Top kaybı7
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma0
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)2,87
En yüksek hız (km/sa)28,83
Maç / İlk 116 / 3
Dakika327
Reyting7,18
Gol / Asist2 / 0
Şut (isabetli)8 (5)
Pas · isabet118 · %64
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele28 / 75
Başarılı çalım8
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%25
İsabetli uzun top4
İsabetli orta8
Kazanılan hava topu2
Uzaklaştırma0
Top kazanma15
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum54
Teknik55
Taktik30
Savunma33
Yaratıcılık49

Karakteristikler

Zayıf yönler

16

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
3 Kas 2026 Athletic Club – Ceará 2–1 – –
28 Eki 2026 Ceará – Goiás 0–2 – –
13 Eki 2026 Botafogo-SP – Ceará 1–0 – –
9 Eki 2026 Ceará – Criciúma 1–0 – –
19 Eyl 2026 Ceará – Grêmio Novorizontino 2–1 45' 6.1
14 Eyl 2026 Fortaleza – Ceará 1–1 61' 6.2
10 Eyl 2026 Atlético Goianiense – Ceará 2–1 65' 6.9
6 Eyl 2026 Ceará – Sport Recife 2–1 45' 6.1
31 Ağu 2026 Vila Nova FC – Ceará 2–0 72' 6.6
23 Ağu 2026 Ceará – Londrina 2–1 90' 6.2
19 Ağu 2026 Náutico – Ceará 1–0 90' 6.9
15 Ağu 2026 Ceará – Cuiabá 1–3 58' 6.6
8 Ağu 2026 Ceará – Ponte Preta 2–0 62' 6.7
26 Tem 2026 São Bernardo – Ceará 3–4 89' 7.7
23 Tem 2026 Ceará – CRB 0–1 45' 6.5

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 6 kayıt
  1. Ceará Yeni kulüp: Wanderers
    Kiralık dönüşü
  2. Wanderers Yeni kulüp: Ceará
    Kiralık
  3. Remo Yeni kulüp: Wanderers
    Kiralık dönüşü
  4. Wanderers Yeni kulüp: Remo
    Kiralık
  5. Transfer
  6. Wanderers U19 Yeni kulüp: Montevideo Wanderers
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 17 Eki 2026
Maç (12 ay)21
Ortalama puan6,79
Son maç puanı6,119 Eyl 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 6,79 Kas 2025 Tem 2026 Eyl 2026 6,1

Son 10 maç

6,1 6,2 6,9 6,1 6,6 6,2 6,9 6,6 6,7 7,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Brasileirão Série B Ceará 11 (9) 722 1 1 6,59
2026 Paraense Remo 6 (3) 327 2 0 7,18
2026 Campeonato Brasileiro Série A Remo 1 (0) 20 0 0 6,50

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Brasileirão Série B 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (113 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 61 Kilit pas 39 Başarılı pas 22 Pas isabeti 17 İlerletici top taşıma 54 Başarılı çalım 76 Top kapma + pas arası 72 Reyting 1

7 maç · 468 dk

Nicolás Ferreira: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,10
61
Kilit pas / 90 dk 1,15
39
Başarılı pas / 90 dk 22,1
22
Pas isabeti %76,7
17
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,35
54
Başarılı çalım / 90 dk 1,15
76
Top kapma + pas arası / 90 dk 3,27
72
Reyting 6,43
1

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?