OrcaScore
1

Kaleci

Nicolás Avellaneda

Takip et Karşılaştır
Maç
36
3.300 dk
Kurtarış
75
Yenilen gol
42
Ortalama reyting
7,04
Yaş33
Doğum tarihi24 Şub 1993
Boy191 cm
Kilo83 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri235 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 114 / 4
Dakika390
Reyting–
Kurtarış / Yenilen gol– / 4
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol yemeden biten maç2
Maç / İlk 117 / 7
Dakika660
Reyting7,74
Kurtarış / Yenilen gol– / 3
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol yemeden biten maç4
Maç / İlk 1125 / 25
Dakika2.250
Reyting6,85
Kurtarış / Yenilen gol75 / 35
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet772 · %69
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele19 / 22
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top191
İsabetli orta0
Topla buluşma1.068
Top kaybı244
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu13
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma23
Top kazanma270
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata3
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç7
Ceza sahası içinden kurtarış41
Koşu mesafesi (km)26,68
En yüksek hız (km/sa)27,73

Nitelikler

Mevki: G

çizgi: G ortalaması
Hücum0
Teknik0
Taktik44
Savunma0
Yaratıcılık0

Karakteristikler

Güçlü yönler

2023

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 Unión La Calera – Huachipato – – –
31 Eki 2026 Coquimbo Unido – Unión La Calera 1–0 90' 6.8
25 Eki 2026 Unión La Calera – Universidad Católica 3–1 90' 7.4
11 Eki 2026 Deportes Concepción – Unión La Calera 1–1 90' 8.1
27 Eyl 2026 Universidad Católica – Unión La Calera 2–4 120' 10.0
24 Eyl 2026 Unión La Calera – Universidad Católica 1–1 90' 7.0
15 Eyl 2026 Unión La Calera – Deportes Limache 1–0 90' 7.8
6 Eyl 2026 O'Higgins – Unión La Calera 2–1 – –
1 Eyl 2026 Unión La Calera – Deportes La Serena 0–1 90' 6.5
22 Ağu 2026 Audax Italiano – Unión La Calera 0–0 90' 6.8
16 Ağu 2026 Ñublense – Unión La Calera 2–1 90' 6.0
10 Ağu 2026 Unión La Calera – Colo-Colo 1–2 90' 7.5
6 Ağu 2026 Santiago Wanderers – Unión La Calera 0–4 – –
1 Ağu 2026 Cobresal – Unión La Calera 4–0 90' 6.0
28 Tem 2026 Unión La Calera – Everton de Viña del Mar 1–1 90' 7.6

Kariyer ve transferler

10 kulüp · 15 kayıt
  1. Bonservissiz
  2. Cobreloa Yeni kulüp: Chacarita Jrs.
    Bonservissiz
  3. San Luis Yeni kulüp: Cobreloa
    Bonservissiz
  4. Def y Justicia Yeni kulüp: San Luis
    Bonservissiz
  5. Kiralık dönüşü
  6. Kiralık
  7. Kiralık dönüşü
  8. Kiralık
  9. Kiralık dönüşü
  10. Kiralık
  11. Lanús Yeni kulüp: Def y Justicia
    Bonservissiz
  12. Def y Justicia Yeni kulüp: Lanús
    Kiralık dönüşü
  13. Lanús Yeni kulüp: Def y Justicia
    Kiralık
  14. Lanús Reserve Yeni kulüp: Lanús
    Transfer
  15. Lanús U20 Yeni kulüp: Lanús Reserve
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)34
Ortalama puan7,13
Son maç puanı6,831 Eki 2026
Kaçırılan maç0
4 5 6 7 8 9 10 7,13 Şub 2026 May 2026 Eki 2026 6,8

Son 10 maç

6,8 7,4 8,1 10,0 7,0 7,8 6,5 6,8 6,0 7,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga de Primera Unión La Calera 25 (25) 2.250 0 1 6,85
2026 Copa de la Liga Unión La Calera 7 (7) 660 0 0 7,74
2026 Copa Chile Unión La Calera 4 (4) 390 0 0 –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga de Primera 2026 · kaleciler arasında yüzdelik (14 oyuncu)

Karşılaştır
50 Kurtarış 4 Kurtarış yüzdesi Önlenen gol 50 Gol yememe oranı 89 Pas isabeti 18 Başarılı uzun top 75 Reyting 46

3 maç · 270 dk

Nicolás Avellaneda: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Kurtarış / 90 dk 1,33
4
Kurtarış yüzdesi –
–
Önlenen gol / 90 dk 0,00
50
Gol yememe oranı %66,7
89
Pas isabeti %55,4
18
Başarılı uzun top / 90 dk 8,33
75
Reyting 7,03
46

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?