OrcaScore
98

Orta saha

Nicola Mosti

  • Catanzaro
  • Italy
  • 28 yaş
  • 177 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
10
616 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,79
Yaş28
Doğum tarihi7 Şub 1998
Boy177 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri660 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 119 / 7
Dakika526
Reyting6,79
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)10 (3)
Pas · isabet261 · %91
Kilit pas8
Top kapma / Pas arası12 / 1
Kazanılan ikili mücadele20 / 42
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,07 / 0,41
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top8
İsabetli orta1
Topla buluşma348
Top kaybı51
Top kaptırma8
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi19
Uzaklaştırma3
Top kazanma19
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul8
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)63,64
En yüksek hız (km/sa)36,05
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting6,80
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet45 · %84
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası2 / 0
Kazanılan ikili mücadele5 / 5
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma55
Top kaybı7
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma1
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)11,51
En yüksek hız (km/sa)28,16

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum52
Teknik49
Taktik44
Savunma45
Yaratıcılık50

Karakteristikler

Zayıf yönler

13

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Catanzaro – Padova 1–1 14' 7.0
27 Eki 2026 Benevento – Catanzaro 1–1 – –
24 Eki 2026 Catanzaro – Ascoli 1–6 34' 6.4
16 Eki 2026 Hellas Verona – Catanzaro 2–2 45' 6.5
11 Eki 2026 Catanzaro – Mantova 1–3 45' 6.5
19 Eyl 2026 Sampdoria – Catanzaro 2–1 70' 7.2
12 Eyl 2026 Catanzaro – Carrarese 1–0 67' 7.7
5 Eyl 2026 Südtirol – Catanzaro 2–0 90' 6.6
30 Ağu 2026 Pisa – Catanzaro 2–1 79' 6.4
21 Ağu 2026 L.R. Vicenza – Catanzaro 3–2 82' 6.8
15 Ağu 2026 Catanzaro – Südtirol 5–6 90' 6.8
26 Tem 2026 Juve Stabia – Potenza Calcio 4–0 – –
19 May 2026 Monza – Juve Stabia 2–1 45' 6.6
16 May 2026 Juve Stabia – Monza 2–2 67' 7.7
12 May 2026 Modena – Juve Stabia 0–1 78' 7.0

Kariyer ve transferler

12 kulüp · 18 kayıt · toplam bonservis 900k €
  1. Juve Stabia Yeni kulüp: Catanzaro
    Transfer 500k €
  2. Modena Yeni kulüp: Juve Stabia
    Transfer 200k €
  3. Juve Stabia Yeni kulüp: Modena
    Kiralık dönüşü
  4. Modena Yeni kulüp: Juve Stabia
    Kiralık
  5. Entella Yeni kulüp: Modena
    Kiralık dönüşü
  6. Modena Yeni kulüp: Entella
    Kiralık
  7. Monza Yeni kulüp: Modena
    Transfer Belirtilmemiş
  8. Modena Yeni kulüp: Monza
    Kiralık dönüşü
  9. Monza Yeni kulüp: Modena
    Kiralık
  10. Ascoli Yeni kulüp: Monza
    Kiralık dönüşü
  11. Monza Yeni kulüp: Ascoli
    Kiralık
  12. Juventus NG U23 Yeni kulüp: Monza
    Kiralık dönüşü
  13. Juventus NG U23 Yeni kulüp: Monza
    Transfer 200k €
  14. Juventus NG U23 Yeni kulüp: Monza
    Kiralık
  15. Juventus NG U23 Yeni kulüp: Imolese
    Kiralık
  16. Viterbese Yeni kulüp: Juventus
    Kiralık dönüşü
  17. Juventus U20 Yeni kulüp: Viterbese
    Kiralık
  18. Juventus U20 Yeni kulüp: Gavorrano
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)40
Ortalama puan6,85
Son maç puanı7,031 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,85 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 6,4 6,5 6,5 7,2 7,7 6,6 6,4 6,8 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Serie B Catanzaro 9 (7) 526 0 0 6,79
2026 Coppa Italia Catanzaro 1 (1) 90 0 0 6,80

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Serie B 2024 · forvetler arasında yüzdelik (120 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 20 xG 50 Şut 10 xA 50 Kilit pas 93 Başarılı çalım 25 Kazanılan hava topu 9 Reyting 88

22 maç · 1.414 dk

Nicola Mosti: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,13
20
xG / 90 dk 0,00
50
Şut / 90 dk 1,59
10
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 2,23
93
Başarılı çalım / 90 dk 0,51
25
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,25
9
Reyting 7,01
88

Nasıl hesaplıyoruz?