OrcaScore
2

Defans

Nico Cavallo

Takip et Karşılaştır
Maç
25
1.878 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,05
Asist
0
Ortalama reyting
6,65
Yaş24
Doğum tarihi27 Ara 2001
Boy185 cm
Kilo82 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri635 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1119 / 16
Dakika1.373
Reyting6,64
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet578 · %85
Kilit pas7
Top kapma / Pas arası39 / 20
Kazanılan ikili mücadele66 / 108
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,07 / 1,23
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top11
İsabetli orta2
Topla buluşma911
Top kaybı153
Top kaptırma8
Kazanılan hava topu13
Kazanılan yer ikilisi53
Uzaklaştırma46
Top kazanma49
Maruz kaldığı faul8
Yaptığı faul9
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)134,52
En yüksek hız (km/sa)35,62
Maç / İlk 113 / 3
Dakika239
Reyting6,83
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet123 · %83
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası3 / 0
Kazanılan ikili mücadele6 / 15
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,17 / 0,31
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%100
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta1
Topla buluşma163
Top kaybı28
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma4
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 113 / 3
Dakika266
Reyting6,53
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet133 · %85
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası9 / 5
Kazanılan ikili mücadele13 / 23
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma186
Top kaybı31
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma6
Top kazanma12
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum36
Teknik43
Taktik47
Savunma64
Yaratıcılık40

Karakteristikler

Zayıf yönler

13

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 New York City FC – Montréal 1–1 45' 6.5
25 Eki 2026 Orlando City SC – New York City FC 2–2 – –
15 Eki 2026 Inter Miami CF – New York City FC 2–0 57' 6.3
10 Eki 2026 Chicago Fire – New York City FC 2–1 45' 6.8
27 Eyl 2026 Atlanta United – New York City FC 2–2 80' 5.9
19 Eyl 2026 New York City FC – New York Red Bulls 0–1 90' 6.9
13 Eyl 2026 Real Salt Lake – New York City FC 0–2 80' 6.8
10 Eyl 2026 New York City FC – New England Revolution 1–2 – –
5 Eyl 2026 New York City FC – Nashville SC 0–0 – –
30 Ağu 2026 Toronto FC – New York City FC 1–1 62' 7.2
23 Ağu 2026 New England Revolution – New York City FC 1–1 90' 6.7
20 Ağu 2026 FC Cincinnati – New York City FC 2–1 15' 6.3
17 Ağu 2026 New York City FC – Philadelphia Union 2–3 90' 6.4
14 Ağu 2026 New York City FC – Club Necaxa 1–2 90' 6.2
10 Ağu 2026 Cruz Azul – New York City FC 2–1 59' 6.2

Kariyer ve transferler

1 kulüp · 2 kayıt
  1. UCLA Bruins Yeni kulüp: NY City
    Transfer
  2. Wildcats Yeni kulüp: UCLA Bruins
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)27
Ortalama puan6,71
Son maç puanı6,531 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,71 Mar 2026 Ağu 2026 Eki 2026 6,5

Son 10 maç

6,5 6,3 6,8 5,9 6,9 6,8 7,2 6,7 6,3 6,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 MLS New York City FC 19 (16) 1.373 0 0 6,64
2026 US Open Cup New York City FC 3 (3) 266 0 0 6,53
2026 Leagues Cup New York City FC 3 (3) 239 1 0 6,83

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

MLS 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (139 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 81 Pas arası 39 Uzaklaştırma 16 Kazanılan hava topu 25 İkili mücadele başarısı 68 Pas isabeti 45 İlerletici top taşıma 67 Reyting 30

6 maç · 417 dk

Nico Cavallo: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 2,16
81
Pas arası / 90 dk 1,08
39
Uzaklaştırma / 90 dk 1,94
16
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,65
25
İkili mücadele başarısı %62,1
68
Pas isabeti %87,7
45
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,08
67
Reyting 6,63
30

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?