OrcaScore
14

Forvet

Nicke Kabamba

  • Bromley
  • DR Congo
  • 33 yaş
  • 191 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
9
319 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,46
Yaş33
Doğum tarihi1 Şub 1993
Boy191 cm
Kilo75 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri55 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 117 / 0
Dakika139
Reyting6,46
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (1)
Pas · isabet26 · %58
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası2 / 0
Kazanılan ikili mücadele12 / 33
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,50 / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma49
Top kaybı18
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu10
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma1
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul4
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)16,05
En yüksek hız (km/sa)33,89
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting6,45
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (3)
Pas · isabet29 · %59
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası0 / 1
Kazanılan ikili mücadele7 / 20
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma46
Top kaybı16
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma4
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul6
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum59
Teknik47
Taktik50
Savunma36
Yaratıcılık37

Karakteristikler

Zayıf yönler

14

Milli takım

  • England C1 maç · 1 gol · ilk maç May 2024

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
27 Eki 2026 Milton Keynes Dons – Bromley 4–1 14' 6.3
24 Eki 2026 Bromley – Peterborough United 1–1 21' 6.8
20 Eki 2026 Bromley – Leicester City 0–4 – –
17 Eki 2026 Stockport County – Bromley 1–0 – –
10 Eki 2026 Mansfield Town – Bromley 2–1 17' 6.3
6 Eki 2026 Crawley Town – Bromley 4–0 90' 6.5
22 Eyl 2026 Bromley – Brentford U21 0–1 90' 6.4
19 Eyl 2026 Bromley – Huddersfield Town 2–1 26' 6.6
12 Eyl 2026 Blackpool – Bromley 2–2 – –
7 Eyl 2026 Bromley – AFC Wimbledon 0–2 – –
1 Eyl 2026 Bromley – Leyton Orient 0–5 28' 6.3
29 Ağu 2026 Sheffield Wed – Bromley 7–2 21' 6.5
22 Ağu 2026 Bromley – Cambridge United 1–1 12' 6.4
15 Ağu 2026 Barnsley – Bromley 0–1 – –
8 Ağu 2026 Bromley – Reading 5–6 – –

Kariyer ve transferler

14 kulüp · 23 kayıt
  1. Barnet Yeni kulüp: Bromley
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Northampton Yeni kulüp: Barnet
    Bonservissiz
  3. Woking Yeni kulüp: Northampton
    Kiralık dönüşü
  4. Northampton Yeni kulüp: Woking
    Kiralık
  5. Kilmarnock Yeni kulüp: Northampton
    Bonservissiz
  6. Hartlepool Yeni kulüp: Kilmarnock
    Transfer Belirtilmemiş
  7. Bonservissiz
  8. Kiralık dönüşü
  9. Kiralık
  10. Bonservissiz
  11. Aldershot Yeni kulüp: Portsmouth
    Kiralık dönüşü
  12. Portsmouth Yeni kulüp: Aldershot
    Kiralık
  13. Colchester Yeni kulüp: Portsmouth
    Kiralık dönüşü
  14. Portsmouth Yeni kulüp: Colchester
    Kiralık
  15. HRBFC Yeni kulüp: Portsmouth
    Bonservissiz
  16. Burnham Yeni kulüp: HRBFC
    Bonservissiz
  17. HRBFC Yeni kulüp: Burnham
    Kiralık dönüşü
  18. Burnham Yeni kulüp: HRBFC
    Kiralık
  19. Hemel Hempstead Yeni kulüp: Burnham
    Kiralık dönüşü
  20. Burnham Yeni kulüp: Hemel Hempstead
    Kiralık
  21. AFC Hayes Yeni kulüp: Burnham
    Bonservissiz
  22. Uxbridge Yeni kulüp: AFC Hayes
    Bonservissiz
  23. Hayes U19 Yeni kulüp: Uxbridge
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 28 Eki 2026
Maç (12 ay)42
Ortalama puan6,70
Son maç puanı6,327 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,70 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,3

Son 10 maç

6,3 6,8 6,3 6,5 6,4 6,6 6,3 6,5 6,4 7,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Football League Trophy Bromley 2 (2) 180 0 0 6,45
2026 League One Bromley 7 (0) 139 0 0 6,46

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

National League 2024 · forvetler arasında yüzdelik (101 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 97 xG 95 Şut 78 xA 48 Kilit pas 22 Başarılı çalım 9 Kazanılan hava topu 69 Reyting 85

18 maç · 1.331 dk

Nicke Kabamba: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,68
97
xG / 90 dk 0,48
95
Şut / 90 dk 2,30
78
xA / 90 dk 0,06
48
Kilit pas / 90 dk 0,34
22
Başarılı çalım / 90 dk 0,34
9
Kazanılan hava topu / 90 dk 3,85
69
Reyting 7,06
85

Nasıl hesaplıyoruz?