OrcaScore
23

Forvet

Nesta Elphege

  • Parma
  • France
  • 25 yaş
  • 196 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
7
241 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,37
Asist
1
Ortalama reyting
6,54
Yaş25
Doğum tarihi9 Oca 2001
Boy196 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri3,7 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2030

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Appendicitis · Oynamıyor 13 Eki 2026 itibarıyla · Bitti: 1 Kas 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 116 / 2
Dakika196
Reyting6,55
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet52 · %87
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele9 / 23
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,29 / 0,07
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma75
Top kaybı22
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu7
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma3
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul2
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)21,86
En yüksek hız (km/sa)35,55
Maç / İlk 111 / 1
Dakika45
Reyting6,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet9 · %100
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele1 / 1
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma10
Top kaybı0
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma0
Top kazanma0
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)4,53
En yüksek hız (km/sa)30,39

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum63
Teknik55
Taktik43
Savunma29
Yaratıcılık50

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
2 Kas 2026 Atalanta – Parma 0–3 16' 6.3
10 Eki 2026 Inter – Parma 3–0 61' 6.1
20 Eyl 2026 Parma – Genoa 2–1 33' 7.4
14 Eyl 2026 Como – Parma 2–1 64' 6.7
6 Eyl 2026 Parma – Monza 1–1 – –
1 Eyl 2026 Parma – Cremonese 0–2 45' 6.5
29 Ağu 2026 Juventus – Parma 2–0 10' 6.4
22 Ağu 2026 Parma – Cagliari 0–1 12' 6.4
9 Ağu 2026 Parma – Sampdoria 0–2 – –
30 Tem 2026 Parma – Arezzo 1–1 – –
17 May 2026 Como – Parma 1–0 26' 6.5
10 May 2026 Parma – AS Roma 2–3 79' 6.7
3 May 2026 Inter – Parma 2–0 23' 6.3
25 Nis 2026 Parma – Pisa 1–0 24' 7.6
18 Nis 2026 Udinese – Parma 0–1 45' 7.4

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 9 kayıt · toplam bonservis 2M €
  1. Grenoble Yeni kulüp: Parma
    Transfer 2M €
  2. Transfer
  3. Bonservissiz
  4. Niort B Yeni kulüp: Union St-Florent Chamois Niortais
    Transfer
  5. Sète B Yeni kulüp: Niort B
    Bonservissiz
  6. Takımsız Yeni kulüp: Sète B
    Transfer
  7. Tours B Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  8. Takımsız Yeni kulüp: Tours B
    Transfer
  9. US Torcy U19 Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 7 Kas 2026
Maç (12 ay)21
Ortalama puan6,62
Son maç puanı6,07 Kas 2026
Kaçırılan maç43 sakatlık kaydı
5 6 7 8 6,62 Ara 2025 May 2026 Kas 2026 6,0

Son 10 maç

6,0 6,3 6,1 7,4 6,7 6,5 6,4 6,4 6,5 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Serie A Parma 7 (2) 241 0 1 6,47
2026 Coppa Italia Parma 1 (1) 45 0 0 6,50

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Ligue 2 2024 · forvetler arasında yüzdelik (73 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 5 xG 50 Şut 1 xA 50 Kilit pas 13 Başarılı çalım 79 Kazanılan hava topu 97 Reyting 27

9 maç · 302 dk

Nesta Elphege: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,00
5
xG / 90 dk 0,00
50
Şut / 90 dk 0,30
1
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 0,60
13
Başarılı çalım / 90 dk 1,19
79
Kazanılan hava topu / 90 dk 7,45
97
Reyting 6,72
27

Nasıl hesaplıyoruz?