OrcaScore
11

Orta saha

Neri Bandiera

  • Cienciano
  • Argentina
  • 37 yaş
  • 172 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
38
2.681 dk
Gol
11
G+A / 90 dk: 0,44
Asist
2
Ortalama reyting
6,84
Yaş37
Doğum tarihi3 Tem 1989
Boy172 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri120 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1128 / 22
Dakika1.910
Reyting6,80
Gol / Asist8 / 1
Şut (isabetli)49 (21)
Pas · isabet224 · %62
Kilit pas13
Top kapma / Pas arası12 / 6
Kazanılan ikili mücadele84 / 170
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist3,66 / 2,16
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat5
Kaçırılan büyük fırsat17
Gol dönüşüm oranı%16
Kafa golü2
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen3
İsabetli uzun top5
İsabetli orta5
Topla buluşma487
Top kaybı170
Top kaptırma12
Kazanılan hava topu23
Kazanılan yer ikilisi61
Uzaklaştırma15
Top kazanma41
Maruz kaldığı faul45
Yaptığı faul17
Ofsayt6
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)183,13
En yüksek hız (km/sa)33,68
Maç / İlk 11– / –
Dakika–
Reyting–
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart– / –
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Maç / İlk 1110 / 9
Dakika771
Reyting6,97
Gol / Asist3 / 1
Şut (isabetli)28 (7)
Pas · isabet110 · %59
Kilit pas7
Top kapma / Pas arası9 / 3
Kazanılan ikili mücadele43 / 79
Başarılı çalım8
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist4,04 / 1,11
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat5
Gol dönüşüm oranı%11
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta3
Topla buluşma266
Top kaybı99
Top kaptırma8
Kazanılan hava topu12
Kazanılan yer ikilisi31
Uzaklaştırma9
Top kazanma34
Maruz kaldığı faul14
Yaptığı faul6
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)79,79
En yüksek hız (km/sa)33,16

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum54
Teknik47
Taktik40
Savunma38
Yaratıcılık45

Karakteristikler

Zayıf yönler

146

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 Cienciano – Sport Huancayo – – –
4 Kas 2026 Alianza Lima – Cienciano 1–0 90' 6.6
29 Eki 2026 Cienciano – Club Atlético Grau 3–0 79' 7.1
25 Eki 2026 Comerciantes Unidos – Cienciano 3–1 79' 5.8
19 Eki 2026 Cienciano – Universidad Técnica de Cajamarca 1–0 90' 6.5
8 Eki 2026 CD Moquegua – Cienciano 0–2 66' 7.3
30 Eyl 2026 Cienciano – Los Chankas CYC 1–1 90' 6.4
23 Eyl 2026 Asociación Deportiva Tarma – Cienciano 2–1 83' 7.3
18 Eyl 2026 Montevideo City Torque – Cienciano 3–0 90' 6.9
13 Eyl 2026 Asociación Deportiva Tarma – Cienciano – – –
11 Eyl 2026 Cienciano – Montevideo City Torque 2–0 90' 7.9
4 Eyl 2026 FC Cajamarca – Cienciano 2–5 83' 7.1
31 Ağu 2026 Cienciano – Cusco FC 1–2 90' 6.6
23 Ağu 2026 Sport Boys – Cienciano 5–1 90' 6.2
21 Ağu 2026 Botafogo – Cienciano 1–0 45' 6.6

Kariyer ve transferler

11 kulüp · 12 kayıt
  1. Atlético Grau Yeni kulüp: Cienciano
    Bonservissiz
  2. Barracas Yeni kulüp: Atlético Grau
    Bonservissiz
  3. Patronato Yeni kulüp: Barracas
    Bonservissiz
  4. Bonservissiz
  5. Bonservissiz
  6. Bonservissiz
  7. Kiralık dönüşü
  8. Kiralık
  9. Belgrano Yeni kulüp: Unión La Calera
    Bonservissiz
  10. Aldosivi Yeni kulüp: Belgrano
    Bonservissiz
  11. Juventud Unida Yeni kulüp: Aldosivi
    Transfer Belirtilmemiş
  12. Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 4 Kas 2026
Maç (12 ay)38
Ortalama puan6,83
Son maç puanı6,64 Kas 2026
Kaçırılan maç2
5 6 7 8 9 6,83 Şub 2026 May 2026 Kas 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 7,1 5,8 6,5 7,3 6,4 7,3 6,9 7,9 7,1

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga 1 Te Apuesto Cienciano 28 (22) 1.910 8 1 6,80
2026 CONMEBOL Sudamericana Cienciano 10 (9) 771 3 1 6,97
2026 Peru Copa de la Liga Cienciano – – 0 – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga 1 Te Apuesto 2024 · forvetler arasında yüzdelik (63 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 66 xG 50 Şut 44 xA 50 Kilit pas 31 Başarılı çalım 18 Kazanılan hava topu 36 Reyting 88

34 maç · 2.823 dk

Neri Bandiera: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,45
66
xG / 90 dk 0,00
50
Şut / 90 dk 2,36
44
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 0,73
31
Başarılı çalım / 90 dk 0,26
18
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,89
36
Reyting 7,20
88

Nasıl hesaplıyoruz?