OrcaScore
27

Defans

Nélson Semedo

  • Fenerbahçe
  • Portugal
  • 32 yaş
  • 177 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
16
1.022 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,09
Asist
1
Ortalama reyting
6,71
Yaş32
Doğum tarihi16 Kas 1993
Boy177 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri3,7 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1110 / 8
Dakika718
Reyting6,95
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (2)
Pas · isabet338 · %86
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası17 / 3
Kazanılan ikili mücadele36 / 65
Başarılı çalım12
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,10 / 1,13
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top15
İsabetli orta0
Topla buluşma486
Top kaybı68
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi34
Uzaklaştırma11
Top kazanma33
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul14
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç4
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)78,41
En yüksek hız (km/sa)32,23
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting5,85
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet62 · %79
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası1 / 3
Kazanılan ikili mücadele6 / 10
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,02 / 0,05
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma103
Top kaybı19
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma2
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)21,54
En yüksek hız (km/sa)31,64
Maç / İlk 114 / 0
Dakika124
Reyting6,55
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet85 · %88
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele4 / 12
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,02
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma110
Top kaybı16
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma4
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)15,68
En yüksek hız (km/sa)35,33

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum43
Teknik50
Taktik47
Savunma62
Yaratıcılık52

Karakteristikler

Zayıf yönler

16

Milli takım

  • Portugal54 maç · 0 gol · ilk maç Eki 2015

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 Çorum FK – Fenerbahçe – – –
4 Kas 2026 Fenerbahçe – Liverpool FC – – –
31 Eki 2026 Fenerbahçe – Göztepe 1–2 65' 6.5
26 Eki 2026 Galatasaray – Fenerbahçe 2–1 90' 6.5
20 Eki 2026 Fenerbahçe – SK Slavia Praha 2–2 90' 6.8
17 Eki 2026 Fenerbahçe – Alanyaspor 3–0 90' 8.4
14 Eki 2026 Aston Villa – Fenerbahçe 6–0 90' 4.9
10 Eki 2026 Çaykur Rizespor – Fenerbahçe 0–3 90' 7.3
3 Eki 2026 Turan Tovuz – Fenerbahçe 0–2 83' 7.1
20 Eyl 2026 Fenerbahçe – Eyüpspor 8–0 90' 7.4
14 Eyl 2026 Gaziantep FK – Fenerbahçe 0–0 13' 6.9
10 Eyl 2026 Fenerbahçe – AS Roma 1–1 – –
5 Eyl 2026 Fenerbahçe – Beşiktaş JK 1–2 90' 6.3
30 Ağu 2026 Samsunspor – Fenerbahçe 0–2 90' 7.3
26 Ağu 2026 Olympique Lyonnais – Fenerbahçe 1–2 90' 6.4

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 6 kayıt · toplam bonservis 67.7M €
  1. Wolves Yeni kulüp: Fenerbahçe
    Bonservissiz
  2. Barcelona Yeni kulüp: Wolves
    Transfer 32M €
  3. Benfica Yeni kulüp: Barcelona
    Transfer 35.7M €
  4. Benfica B Yeni kulüp: Benfica
    Transfer
  5. Benfica B Yeni kulüp: Fátima
    Kiralık
  6. SU Sintrense Yeni kulüp: SU Sintrense
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)52
Ortalama puan6,73
Son maç puanı6,231 Eki 2026
Kaçırılan maç93 sakatlık kaydı
4 5 6 7 8 9 6,73 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 6,2

Son 10 maç

6,2 6,5 6,8 8,4 4,9 7,3 7,1 7,4 6,9 6,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Trendyol Süper Lig Fenerbahçe 10 (8) 718 0 0 6,95
2026 World Cup Qual. UEFA Portugal 4 (2) 254 0 2 7,28
2026 UEFA Champions League Fenerbahçe 2 (2) 180 0 1 5,85
2026 FIFA World Cup Portugal 4 (0) 124 0 0 6,55

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Trendyol Süper Lig 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (67 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 78 Pas arası 13 Uzaklaştırma 13 Kazanılan hava topu 3 İkili mücadele başarısı 76 Pas isabeti 43 İlerletici top taşıma 55 Reyting 62

5 maç · 373 dk

Nélson Semedo: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 2,17
78
Pas arası / 90 dk 0,48
13
Uzaklaştırma / 90 dk 1,45
13
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,00
3
İkili mücadele başarısı %66,7
76
Pas isabeti %85,6
43
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,97
55
Reyting 6,90
62

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?