OrcaScore
14

Orta saha

Ndamulelo Maphangule

  • Polokwane City
  • South Africa
  • 27 yaş
  • 187 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
8
522 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,17
Asist
0
Ortalama reyting
6,67
Yaş27
Doğum tarihi22 Eki 1999
Boy187 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri465 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 117 / 5
Dakika402
Reyting6,67
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)3 (2)
Pas · isabet195 · %72
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası8 / 4
Kazanılan ikili mücadele35 / 71
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,26 / 0,42
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%33
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top7
İsabetli orta0
Topla buluşma252
Top kaybı67
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu26
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma6
Top kazanma13
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul7
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika120
Reyting–
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum46
Teknik46
Taktik46
Savunma54
Yaratıcılık46

Karakteristikler

Güçlü yönler

25

Milli takım

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Polokwane City – TS Galaxy 0–0 13' 6.7
24 Eki 2026 Polokwane City – Siwelele FC 3–4 – –
12 Eyl 2026 Polokwane City – Kaizer Chiefs 1–1 53' 6.5
4 Eyl 2026 Marumo Gallants FC – Polokwane City 2–2 21' 6.2
26 Ağu 2026 Polokwane City – Milford FC 0–0 45' 7.1
15 Ağu 2026 Sekhukhune United – Polokwane City 2–0 90' 6.5
11 Ağu 2026 Polokwane City – Stellenbosch 3–3 90' 6.7
8 Ağu 2026 Mamelodi Sundowns – Polokwane City 3–2 120' –
2 Ağu 2026 Richards Bay FC – Polokwane City 1–2 90' 7.0
16 May 2026 Polokwane City – Marumo Gallants FC 1–1 85' 6.8
9 May 2026 Lamontville Golden Arrows – Polokwane City 0–0 90' 6.8
6 May 2026 Richards Bay FC – Polokwane City 0–0 45' 6.9
3 May 2026 Mamelodi Sundowns – Polokwane City 3–0 60' 6.4
29 Nis 2026 Polokwane City – Mamelodi Sundowns 0–1 70' 6.7
26 Nis 2026 Polokwane City – Stellenbosch 1–0 81' 7.0

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 4 kayıt
  1. VFC Yeni kulüp: Polokwane
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Black Leo. Res. Yeni kulüp: VFC
    Transfer Belirtilmemiş
  3. Mbombela Utd Yeni kulüp: Black Leo. Res.
    Transfer
  4. Black Leo. Res. Yeni kulüp: Mbombela Utd
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)25
Ortalama puan6,78
Son maç puanı6,731 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,78 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 6,7

Son 10 maç

6,7 6,5 6,2 7,1 6,5 6,7 7,0 6,8 6,8 6,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 South African Premier Division Polokwane City 7 (5) 402 1 0 6,67
2026 MTN 8 Polokwane City 1 (1) 120 0 – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

South African Premier Division 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (166 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 70 Başarılı pas 73 Pas isabeti 43 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 9 Top kapma + pas arası 67 Reyting 80

26 maç · 2.036 dk

Ndamulelo Maphangule: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 1,28
70
Başarılı pas / 90 dk 33,2
73
Pas isabeti %77,4
43
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 0,27
9
Top kapma + pas arası / 90 dk 3,05
67
Reyting 6,94
80

Nasıl hesaplıyoruz?