OrcaScore
6

Defans

Nathan Silva

  • Pumas UNAM
  • Brazil
  • 29 yaş
  • 182 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
19
1.556 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,06
Asist
1
Ortalama reyting
6,59
Yaş29
Doğum tarihi6 May 1997
Boy182 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri3,8 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Ceza red_card_suspension · Eksik Bitti: 25 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1115 / 15
Dakika1.241
Reyting6,67
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (1)
Pas · isabet741 · %90
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası20 / 8
Kazanılan ikili mücadele48 / 83
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 1
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,24 / 0,52
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top23
İsabetli orta0
Topla buluşma914
Top kaybı81
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu24
Kazanılan yer ikilisi24
Uzaklaştırma96
Top kazanma32
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul10
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting6,33
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet181 · %92
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 1
Kazanılan ikili mücadele8 / 13
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,46 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta0
Topla buluşma207
Top kaybı15
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma16
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul2
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 111 / 0
Dakika45
Reyting6,20
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet26 · %92
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele0 / 2
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma31
Top kaybı3
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma2
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum35
Teknik44
Taktik61
Savunma71
Yaratıcılık39

Karakteristikler

Zayıf yönler

18

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 Pumas UNAM – Club América – – –
31 Eki 2026 Club Puebla – Pumas UNAM 1–2 90' 6.9
25 Eki 2026 Pumas UNAM – Tigres UANL 1–1 90' 6.8
22 Eki 2026 Santos Laguna – Pumas UNAM 2–0 2' 3.0
17 Eki 2026 Atlante FC – Pumas UNAM 1–2 90' 7.9
12 Eki 2026 Pumas UNAM – Cruz Azul 3–3 69' 6.5
27 Eyl 2026 Pumas UNAM – Atlético San Luis 2–3 90' 6.6
20 Eyl 2026 Atlas FC – Pumas UNAM 1–1 90' 7.7
14 Eyl 2026 CD Guadalajara – Pumas UNAM 3–0 90' 6.6
11 Eyl 2026 Pumas UNAM – Club León 3–1 90' 7.3
6 Eyl 2026 Pumas UNAM – Club León – – –
29 Ağu 2026 Club Tijuana – Pumas UNAM 2–0 90' 6.9
24 Ağu 2026 Pumas UNAM – Club Necaxa 1–1 90' 6.9
16 Ağu 2026 Pumas UNAM – Querétaro FC 0–0 90' 7.1
12 Ağu 2026 Columbus Crew – Pumas UNAM 4–3 90' 6.2

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 9 kayıt · toplam bonservis 3.7M €
  1. Atlético-MG Yeni kulüp: Pumas
    Transfer 3.7M €
  2. Atlético-GO Yeni kulüp: Atlético-MG
    Kiralık dönüşü
  3. Atlético-MG Yeni kulüp: Atlético-GO
    Kiralık
  4. Coritiba Yeni kulüp: Atlético-MG
    Kiralık dönüşü
  5. Atlético-MG Yeni kulüp: Coritiba
    Kiralık
  6. Atlético-GO Yeni kulüp: Atlético-MG
    Kiralık dönüşü
  7. Atlético-MG Yeni kulüp: Atlético-GO
    Kiralık
  8. Ponte Preta Yeni kulüp: Atlético-MG
    Kiralık dönüşü
  9. Atlético-MG Yeni kulüp: Ponte Preta
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)46
Ortalama puan6,72
Son maç puanı6,931 Eki 2026
Kaçırılan maç0
3 4 5 6 7 8 9 6,72 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 6,9

Son 10 maç

6,9 6,8 3,0 7,9 6,5 6,6 7,7 6,6 7,3 6,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga MX, Apertura Pumas UNAM 15 (15) 1.241 0 0 6,67
2026 Leagues Cup Pumas UNAM 3 (3) 270 0 0 6,33
2026 MLS All Star Game Liga MX All Stars 1 (0) 45 0 1 6,20

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga MX, Apertura 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (119 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 67 Pas arası 40 Uzaklaştırma 73 Kazanılan hava topu 52 İkili mücadele başarısı 87 Pas isabeti 85 İlerletici top taşıma 47 Reyting 74

18 maç · 1.620 dk

Nathan Silva: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 2,11
67
Pas arası / 90 dk 1,22
40
Uzaklaştırma / 90 dk 4,06
73
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,44
52
İkili mücadele başarısı %63,1
87
Pas isabeti %87,5
85
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
47
Reyting 6,98
74

Nasıl hesaplıyoruz?