OrcaScore
3

Defans

Nathan Messer

Takip et Karşılaştır
Maç
32
2.342 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,27
Asist
7
Ortalama reyting
6,69
Yaş25
Doğum tarihi6 Tem 2001
Boy177 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri220 B €
Sözleşme bitişi30 Kas 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1130 / 25
Dakika2.158
Reyting6,68
Gol / Asist0 / 7
Şut (isabetli)12 (2)
Pas · isabet955 · %85
Kilit pas47
Top kapma / Pas arası32 / 17
Kazanılan ikili mücadele99 / 183
Başarılı çalım15
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 2
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,23 / 1,58
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat12
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top50
İsabetli orta49
Topla buluşma1.619
Top kaybı391
Top kaptırma13
Kazanılan hava topu33
Kazanılan yer ikilisi66
Uzaklaştırma56
Top kazanma78
Maruz kaldığı faul20
Yaptığı faul20
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)165,48
En yüksek hız (km/sa)35,06
Maç / İlk 112 / 2
Dakika184
Reyting6,90
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet96 · %84
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası0 / 1
Kazanılan ikili mücadele3 / 7
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta9
Topla buluşma159
Top kaybı42
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma3
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum43
Teknik49
Taktik40
Savunma55
Yaratıcılık51

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Charleston Battery – Rhode Island Union 6–5 45' 6.2
25 Eki 2026 Charleston Battery – Indy Eleven 1–0 72' 6.9
18 Eki 2026 Miami FC – Charleston Battery 1–2 90' 7.0
15 Eki 2026 Hartford Athletic – Charleston Battery 1–1 45' 6.7
11 Eki 2026 Charleston Battery – Louisville City FC 0–2 28' 6.4
27 Eyl 2026 Charleston Battery – Rhode Island Union 2–0 63' 6.7
20 Eyl 2026 Charleston Battery – Monterey Bay FC 1–0 90' 7.3
3 Eyl 2026 Charleston Battery – Hartford Athletic 1–2 60' 6.4
30 Ağu 2026 Las Vegas Lights – Charleston Battery 0–2 17' 6.3
25 Ağu 2026 Charleston Battery – Miami FC 5–0 73' 7.3
16 Ağu 2026 Pittsburgh – Charleston Battery 3–1 64' 6.3
9 Ağu 2026 Loudoun United FC – Charleston Battery 0–1 57' 6.6
2 Ağu 2026 Charleston Battery – Brooklyn FC 5–0 90' 7.8
26 Tem 2026 Colorado Springs Switchbacks FC – Charleston Battery 2–1 90' 6.2
19 Tem 2026 Charleston Battery – Sacramento Republic FC 1–1 90' 6.4

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 12 kayıt
  1. Transfer Belirtilmemiş
  2. Bonservissiz
  3. Friars Yeni kulüp: Rhode Island
    Bonservissiz
  4. Primorje Yeni kulüp: Friars
    Bonservissiz
  5. W&M Tribe Yeni kulüp: Primorje
    Bonservissiz
  6. Vermont Green Yeni kulüp: W&M Tribe
    Kiralık dönüşü
  7. W&M Tribe Yeni kulüp: Vermont Green
    Kiralık
  8. Evergreen Yeni kulüp: W&M Tribe
    Kiralık dönüşü
  9. W&M Tribe Yeni kulüp: Evergreen
    Kiralık
  10. Meerbusch Yeni kulüp: W&M Tribe
    Kiralık dönüşü
  11. W&M Tribe Yeni kulüp: Meerbusch
    Kiralık
  12. Bethesda-Olney Yeni kulüp: W&M Tribe
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)37
Ortalama puan6,73
Son maç puanı6,925 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,73 Kas 2025 Haz 2026 Eki 2026 6,9

Son 10 maç

6,9 7,0 6,7 6,4 6,7 7,3 6,4 6,3 7,3 6,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 USL Championship Charleston Battery 30 (25) 2.158 0 7 6,68
2026 US Open Cup Charleston Battery 2 (2) 184 0 0 6,90

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

USL Championship 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (119 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 28 Pas arası 0 Uzaklaştırma 1 Kazanılan hava topu 27 İkili mücadele başarısı Pas isabeti 72 İlerletici top taşıma 55 Reyting 51

5 maç · 303 dk

Nathan Messer: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,89
28
Pas arası / 90 dk 0,00
0
Uzaklaştırma / 90 dk 0,89
1
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,89
27
İkili mücadele başarısı –
–
Pas isabeti %85,9
72
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,89
55
Reyting 6,80
51

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?