OrcaScore
34

Defans

Nasser Djiga

  • Wolverhampton
  • Burkina Faso
  • 23 yaş
  • 187 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
15
1.214 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
7,11
Yaş23
Doğum tarihi15 Kas 2002
Boy187 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri8,6 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2030

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1110 / 10
Dakika880
Reyting7,07
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (1)
Pas · isabet651 · %93
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası8 / 14
Kazanılan ikili mücadele38 / 55
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,94 / 0,09
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat3
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top29
İsabetli orta0
Topla buluşma779
Top kaybı56
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu19
Kazanılan yer ikilisi19
Uzaklaştırma57
Top kazanma53
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul2
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)75,37
En yüksek hız (km/sa)33,72
Maç / İlk 113 / 1
Dakika154
Reyting7,00
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet107 · %97
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası1 / 1
Kazanılan ikili mücadele5 / 8
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta0
Topla buluşma128
Top kaybı7
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma8
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting7,45
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet103 · %92
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası2 / 0
Kazanılan ikili mücadele9 / 12
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top14
İsabetli orta0
Topla buluşma125
Top kaybı10
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma11
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum32
Teknik46
Taktik59
Savunma71
Yaratıcılık37

Karakteristikler

Güçlü yönler

15

Milli takım

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
20 Eki 2026 Wolves – Portsmouth 1–1 90' 7.0
16 Eki 2026 Burnley – Wolves 1–2 90' 7.4
13 Eki 2026 Wolves – Bolton Wanderers 1–3 90' 7.3
10 Eki 2026 Middlesbrough – Wolves 1–0 90' 6.7
28 Eyl 2026 Central African Republic – Burkina Faso 0–1 90' 7.0
25 Eyl 2026 Burkina Faso – Benin 1–1 90' 7.9
20 Eyl 2026 Wolves – West Bromwich Albion 1–0 90' 7.6
16 Eyl 2026 Everton – Wolves 1–0 45' 6.6
13 Eyl 2026 Sheffield United – Wolves 0–1 70' 7.0
6 Eyl 2026 Birmingham City – Wolves 2–2 90' 7.5
1 Eyl 2026 West Ham United – Wolves 4–2 90' 6.3
29 Ağu 2026 Wolves – Stoke City 4–1 90' 7.0
25 Ağu 2026 Sheffield Wednesday – Wolves 0–2 90' 7.7
22 Ağu 2026 Preston North End – Wolves 1–3 90' 6.9
14 Ağu 2026 Wolves – Blackburn Rovers 2–2 – –

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 10 kayıt · toplam bonservis 16.4M €
  1. Rangers Yeni kulüp: Wolves
    Kiralık dönüşü
  2. Wolves Yeni kulüp: Rangers
    Kiralık
  3. Crvena zvezda Yeni kulüp: Wolves
    Transfer 12M €
  4. Basel Yeni kulüp: Crvena zvezda
    Transfer 4.4M €
  5. Crvena zvezda Yeni kulüp: Basel
    Kiralık dönüşü
  6. Basel Yeni kulüp: Crvena zvezda
    Kiralık
  7. Nîmes Yeni kulüp: Basel
    Kiralık dönüşü
  8. Basel Yeni kulüp: Nîmes
    Kiralık
  9. Vitesse FC Yeni kulüp: Basel
    Transfer Belirtilmemiş
  10. Bilinmeyen kulüp Yeni kulüp: Vitesse FC
    Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 28 Eki 2026
Maç (12 ay)38
Ortalama puan6,94
Son maç puanı7,020 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,94 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 7,4 7,3 6,7 7,0 7,9 7,6 6,6 7,0 7,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Championship Wolves 10 (10) 880 0 0 7,07
2026 Africa Cup of Nations Qual. Burkina Faso 2 (2) 180 0 0 7,45
2026 EFL Cup Wolves 3 (1) 154 0 0 7,00

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Europa League 2025 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (195 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 7 Pas arası 96 Uzaklaştırma 42 Kazanılan hava topu 58 İkili mücadele başarısı 98 Pas isabeti 91 İlerletici top taşıma 44 Reyting 41

6 maç · 526 dk

Nasser Djiga: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,68
7
Pas arası / 90 dk 2,22
96
Uzaklaştırma / 90 dk 3,42
42
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,54
58
İkili mücadele başarısı %73,5
98
Pas isabeti %92,2
91
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,17
44
Reyting 6,75
41

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?