OrcaScore
19

Defans

Moussa Niakhaté

Sakat — Calf Injury · Dönüş: 19 Kas 2026
Takip et Karşılaştır
Maç
13
1.110 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,08
Asist
1
Ortalama reyting
7,03
Yaş30
Doğum tarihi8 Mar 1996
Boy190 cm
Kilo70 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri14,6 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Calf Injury · Oynamıyor 4 Kas 2026 itibarıyla · Dönüş: 19 Kas 2026
  • Sakatlık Calf Injury · Eksik Bitti: 5 Kas 2026
  • Sakatlık Hamstring Injury · Oynamıyor 4 Eki 2026 itibarıyla · Bitti: 16 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 112 / 1
Dakika90
Reyting6,55
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet94 · %88
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 1
Kazanılan ikili mücadele2 / 6
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta0
Topla buluşma103
Top kaybı11
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma4
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)9,56
En yüksek hız (km/sa)32,00
Maç / İlk 117 / 7
Dakika630
Reyting7,13
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet514 · %90
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası3 / 11
Kazanılan ikili mücadele17 / 35
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,23 / 0,11
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top26
İsabetli orta0
Topla buluşma589
Top kaybı56
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu9
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma32
Top kazanma38
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul9
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)68,25
En yüksek hız (km/sa)34,83
Maç / İlk 114 / 4
Dakika390
Reyting7,08
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet303 · %91
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası2 / 4
Kazanılan ikili mücadele15 / 24
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,11 / 0,30
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top20
İsabetli orta0
Topla buluşma350
Top kaybı34
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma13
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)30,61
En yüksek hız (km/sa)30,66

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum38
Teknik49
Taktik70
Savunma78
Yaratıcılık46

Karakteristikler

Güçlü yönler

1516

Milli takım

  • Senegal37 maç · 0 gol · ilk maç Mar 2023

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Olympique Lyonnais – Angers 2–0 90' 7.1
26 Eki 2026 Paris Saint-Germain – Olympique Lyonnais 2–0 90' 7.0
22 Eki 2026 TSG Hoffenheim – Olympique Lyonnais 3–0 45' 6.0
18 Eki 2026 Olympique Lyonnais – OGC Nice 2–1 90' 7.3
15 Eki 2026 Olympique Lyonnais – Crystal Palace 3–2 – –
29 Eyl 2026 Ethiopia – Senegal 0–1 90' 7.0
25 Eyl 2026 Mozambique – Senegal 1–1 90' 7.3
19 Eyl 2026 Olympique Lyonnais – Stade Rennais 4–0 90' 6.8
16 Eyl 2026 RSC Anderlecht – Olympique Lyonnais 1–2 45' 7.1
12 Eyl 2026 Paris FC – Olympique Lyonnais 0–0 90' 7.2
4 Eyl 2026 Olympique Lyonnais – AJ Auxerre 3–1 90' 7.7
29 Ağu 2026 Olympique Lyonnais – Le Havre 1–1 90' 6.8
26 Ağu 2026 Olympique Lyonnais – Fenerbahçe 1–2 90' 7.5
18 Ağu 2026 Fenerbahçe – Olympique Lyonnais 1–1 90' 6.7
11 Ağu 2026 Olympique Lyonnais – AC Sparta Praha 3–0 90' 7.4

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 6 kayıt · toplam bonservis 51.7M €
  1. Forest Yeni kulüp: Lyon
    Transfer 31.9M €
  2. Mainz 05 Yeni kulüp: Forest
    Transfer 13.8M €
  3. Metz Yeni kulüp: Mainz 05
    Transfer 6M €
  4. Valenciennes Yeni kulüp: Metz
    Transfer Belirtilmemiş
  5. Transfer
  6. Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)50
Ortalama puan7,07
Son maç puanı7,11 Kas 2026
Kaçırılan maç21 sakatlık kaydı
3 4 5 6 7 8 9 7,07 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 7,1

Son 10 maç

7,1 7,0 6,0 7,3 7,0 7,3 6,8 7,1 7,2 7,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Ligue 1 Olympique Lyonnais 7 (7) 630 0 0 7,13
2026 FIFA World Cup Senegal 4 (4) 390 0 1 7,08
2026 Africa Cup of Nations Qual. Senegal 2 (2) 180 0 0 7,15
2026 UEFA Europa League Olympique Lyonnais 2 (1) 90 0 0 6,55

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Ligue 1 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (58 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 3 Pas arası 85 Uzaklaştırma 66 Kazanılan hava topu 55 İkili mücadele başarısı Pas isabeti 72 İlerletici top taşıma 37 Reyting 82

4 maç · 360 dk

Moussa Niakhaté: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,25
3
Pas arası / 90 dk 2,00
85
Uzaklaştırma / 90 dk 4,75
66
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,25
55
İkili mücadele başarısı –
–
Pas isabeti %90,8
72
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,50
37
Reyting 7,13
82

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?