OrcaScore
14

Orta saha

Motoki Ohara

  • Jubilo Iwata
  • Japan
  • 26 yaş
  • 170 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
20
1.114 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,24
Asist
2
Ortalama reyting
6,58
Yaş26
Doğum tarihi9 Mar 2000
Boy170 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri280 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1112 / 8
Dakika705
Reyting6,58
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)8 (1)
Pas · isabet312 · %80
Kilit pas10
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele50 / 118
Başarılı çalım9
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%12
İsabetli uzun top6
İsabetli orta6
Kazanılan hava topu2
Uzaklaştırma3
Top kazanma37
Maruz kaldığı faul11
Yaptığı faul11
Ofsayt1
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 112 / 2
Dakika178
Reyting6,90
Gol / Asist0 / 2
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet59 · %85
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele12 / 32
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta4
Kazanılan hava topu0
Uzaklaştırma3
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul2
Ofsayt1
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 116 / 3
Dakika231
Reyting6,48
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)5 (2)
Pas · isabet90 · %93
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası3 / 0
Kazanılan ikili mücadele13 / 31
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta1
Topla buluşma140
Top kaybı26
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma1
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul6
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)10,73
En yüksek hız (km/sa)31,07

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum53
Teknik56
Taktik29
Savunma34
Yaratıcılık49

Karakteristikler

Güçlü yönler

6

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
3 Kas 2026 Fujieda MYFC – Jubilo Iwata 1–2 – –
31 Eki 2026 Jubilo Iwata – Sagan Tosu 2–0 90' 7.4
25 Eki 2026 Iwaki FC – Jubilo Iwata 1–1 90' 6.3
21 Eki 2026 Jubilo Iwata – Oita Trinita 0–0 80' 6.8
17 Eki 2026 Tegevajaro Miyazaki – Jubilo Iwata 1–1 27' 6.1
14 Eki 2026 Jubilo Iwata – Kawasaki Frontale 0–4 80' 6.7
10 Eki 2026 Jubilo Iwata – Hokkaido Consadole Sapporo 1–0 27' 6.6
4 Eki 2026 Vegalta Sendai – Jubilo Iwata 2–1 19' 6.4
29 Eyl 2026 Jubilo Iwata – JEF United Chiba 4–2 90' 7.1
26 Eyl 2026 Jubilo Iwata – Vanraure Hachinohe 1–2 26' 7.0
19 Eyl 2026 Albirex Niigata – Jubilo Iwata 2–1 49' 6.2
12 Eyl 2026 Ventforet Kofu – Jubilo Iwata 0–1 62' 6.5
6 Eyl 2026 Jubilo Iwata – Kataller Toyama 0–1 69' 6.8
29 Ağu 2026 Tochigi City FC – Jubilo Iwata 1–3 80' 6.3
22 Ağu 2026 Jubilo Iwata – Tokushima Vortis 2–1 69' 6.5

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 9 kayıt
  1. Jubilo Iwata Yeni kulüp: Sanfrecce
    Kiralık dönüşü
  2. Sanfrecce Yeni kulüp: Jubilo Iwata
    Kiralık
  3. Albirex Niigata Yeni kulüp: Sanfrecce
    Kiralık dönüşü
  4. Sanfrecce Yeni kulüp: Albirex Niigata
    Kiralık
  5. Mito Yeni kulüp: Sanfrecce
    Kiralık dönüşü
  6. Sanfrecce Yeni kulüp: Mito
    Kiralık
  7. Ehime Yeni kulüp: Sanfrecce
    Transfer Belirtilmemiş
  8. Tokai Gakuen Yeni kulüp: Ehime
    Bonservissiz
  9. Seiwa Gakuen HS Yeni kulüp: Tokai Gakuen
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)24
Ortalama puan6,61
Son maç puanı7,431 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,61 Ara 2025 Eyl 2026 Eki 2026 7,4

Son 10 maç

7,4 6,3 6,8 6,1 6,7 6,6 6,4 7,1 7,0 6,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 J2 League Jubilo Iwata 12 (8) 705 1 0 6,58
2026 J1 League Sanfrecce Hiroshima 6 (3) 231 0 0 6,48
2026 J. League Cup Jubilo Iwata 2 (2) 178 0 2 6,90

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

J2 League 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (425 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 86 Kilit pas 79 Başarılı pas 71 Pas isabeti 57 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 65 Top kapma + pas arası 57 Reyting 6

6 maç · 356 dk

Motoki Ohara: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,17
86
Kilit pas / 90 dk 1,26
79
Başarılı pas / 90 dk 32,4
71
Pas isabeti %79,0
57
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 1,52
65
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,52
57
Reyting 6,55
6

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?