OrcaScore
12

Orta saha

Moses Sesay

Takip et Karşılaştır
Maç
13
1.022 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,35
Asist
1
Ortalama reyting
6,98
Yaş19
Doğum tarihi5 Oca 2007
Boy180 cm
Kilo70 kg
Tercih ettiği ayakSol
Sözleşme bitişi31 May 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1112 / 10
Dakika951
Reyting6,99
Gol / Asist3 / 1
Şut (isabetli)29 (9)
Pas · isabet281 · %85
Kilit pas16
Top kapma / Pas arası15 / 5
Kazanılan ikili mücadele63 / 126
Başarılı çalım17
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist2,14 / 1,23
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%10
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top2
İsabetli orta5
Topla buluşma511
Top kaybı134
Top kaptırma15
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi60
Uzaklaştırma1
Top kazanma35
Maruz kaldığı faul28
Yaptığı faul11
Ofsayt3
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)103,11
En yüksek hız (km/sa)35,33
Maç / İlk 111 / 1
Dakika71
Reyting6,80
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet21 · %76
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası1 / 1
Kazanılan ikili mücadele1 / 4
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma29
Top kaybı8
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma1
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 11– / –
Dakika–
Reyting–
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart– / –
Penaltı (gol / kaçan)0 / –

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Colchester United – Walsall 1–3 90' 6.5
24 Eki 2026 Northampton Town – Colchester United 2–0 90' 6.5
20 Eki 2026 Chesterfield – Colchester United 1–1 90' 6.9
17 Eki 2026 Colchester United – Exeter City 0–0 90' 7.4
10 Eki 2026 Newport County – Colchester United 1–0 90' 6.3
3 Eki 2026 Colchester United – Luton Town 4–5 71' 6.8
26 Eyl 2026 Shrewsbury Town – Colchester United 2–2 90' 8.7
22 Eyl 2026 Peterborough United – Colchester United 3–1 – –
19 Eyl 2026 Colchester United – Cheltenham Town 1–1 90' 8.3
12 Eyl 2026 Colchester United – Crewe Alexandra 1–1 87' 6.2
5 Eyl 2026 Swindon Town – Colchester United 3–1 70' 7.4
1 Eyl 2026 Bristol Rovers – Colchester United 2–0 45' 6.2
29 Ağu 2026 Colchester United – Rochdale 1–0 74' 7.2
22 Ağu 2026 Colchester United – Oldham Athletic 2–1 45' 6.3
18 Ağu 2026 Truro City – Southampton U21 2–1 – –

Kariyer ve transferler

2 kulüp · 1 kayıt
  1. Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)13
Ortalama puan6,98
Son maç puanı6,531 Eki 2026
Kaçırılan maç1
5 6 7 8 9 6,98 Ağu 2026 Eyl 2026 Eki 2026 6,5

Son 10 maç

6,5 6,5 6,9 7,4 6,3 6,8 8,7 8,3 6,2 7,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League Two Colchester United 12 (10) 951 3 1 6,99
2026 Football League Trophy Colchester United 1 (1) 71 0 0 6,80
2026 England National League Cup Southampton U21 – – 0 – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League Two 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (121 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 34 Kilit pas 57 Başarılı pas 75 Pas isabeti 100 İlerletici top taşıma 84 Başarılı çalım 92 Top kapma + pas arası 55 Reyting 90

7 maç · 501 dk

Moses Sesay: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
34
Kilit pas / 90 dk 1,26
57
Başarılı pas / 90 dk 28,0
75
Pas isabeti %92,3
100
İlerletici top taşıma / 90 dk 2,69
84
Başarılı çalım / 90 dk 1,98
92
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,69
55
Reyting 7,19
90

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?