OrcaScore
7

Orta saha

Morgan Whittaker

Takip et Karşılaştır
Maç
14
1.104 dk
Gol
5
G+A / 90 dk: 0,49
Asist
1
Ortalama reyting
7,34
Yaş25
Doğum tarihi7 Oca 2001
Boy183 cm
Kilo69 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri12,7 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2030

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 119 / 8
Dakika683
Reyting7,58
Gol / Asist5 / 0
Şut (isabetli)31 (13)
Pas · isabet290 · %81
Kilit pas17
Top kapma / Pas arası7 / 0
Kazanılan ikili mücadele31 / 68
Başarılı çalım11
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist2,44 / 1,48
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%16
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top18
İsabetli orta11
Topla buluşma441
Top kaybı122
Top kaptırma10
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi27
Uzaklaştırma4
Top kazanma19
Maruz kaldığı faul9
Yaptığı faul9
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)79,71
En yüksek hız (km/sa)35,96
Maç / İlk 113 / 3
Dakika248
Reyting6,97
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)7 (2)
Pas · isabet102 · %88
Kilit pas8
Top kapma / Pas arası8 / 0
Kazanılan ikili mücadele16 / 25
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,37 / 0,61
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top1
İsabetli orta3
Topla buluşma157
Top kaybı35
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi15
Uzaklaştırma1
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul3
Ofsayt3
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)30,17
En yüksek hız (km/sa)29,68
Maç / İlk 112 / 2
Dakika173
Reyting6,80
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)6 (3)
Pas · isabet78 · %91
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası0 / 3
Kazanılan ikili mücadele6 / 18
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top2
İsabetli orta1
Topla buluşma120
Top kaybı29
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma0
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum63
Teknik56
Taktik41
Savunma35
Yaratıcılık56

Karakteristikler

Güçlü yönler

26

Zayıf yönler

14

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Colorado Rapids – Chicago Fire 2–4 90' 8.1
29 Eki 2026 San Jose Earthquakes – Colorado Rapids 2–2 63' 7.6
25 Eki 2026 Colorado Rapids – Vancouver Whitecaps 1–0 90' 7.7
18 Eki 2026 Portland Timbers – Colorado Rapids 0–0 62' 6.7
15 Eki 2026 Colorado Rapids – Minnesota 2–2 72' 6.9
11 Eki 2026 Colorado Rapids – San Jose Earthquakes 1–1 90' 7.4
27 Eyl 2026 LA Galaxy – Colorado Rapids 3–2 90' 7.3
20 Eyl 2026 Colorado Rapids – Seattle Sounders FC 3–3 90' 9.4
17 Eyl 2026 Colorado Rapids – St. Louis 0–3 90' 7.6
13 Eyl 2026 Colorado Rapids – CF Montréal 1–0 36' 7.1
29 Ağu 2026 Middlesbrough – West Bromwich Albion 3–1 69' 6.7
25 Ağu 2026 Doncaster Rovers – Middlesbrough 1–3 84' 6.6
22 Ağu 2026 Blackburn – Middlesbrough 2–1 90' 7.7
15 Ağu 2026 Middlesbrough – Lincoln City 2–1 89' 6.5
7 Ağu 2026 Middlesbrough – Wrexham 1–0 89' 7.0

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 9 kayıt · toplam bonservis 20.2M €
  1. Middlesbrough Yeni kulüp: Colorado
    Transfer 11.2M €
  2. Plymouth Yeni kulüp: Middlesbrough
    Transfer 7.1M €
  3. Swansea Yeni kulüp: Plymouth
    Transfer 1.2M €
  4. Plymouth Yeni kulüp: Swansea
    Kiralık dönüşü
  5. Swansea Yeni kulüp: Plymouth
    Kiralık
  6. Lincoln Yeni kulüp: Swansea
    Kiralık dönüşü
  7. Swansea Yeni kulüp: Lincoln
    Kiralık
  8. Derby Yeni kulüp: Swansea
    Transfer 795k €
  9. Derby County U18 Yeni kulüp: Derby
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)42
Ortalama puan7,09
Son maç puanı8,11 Kas 2026
Kaçırılan maç4
5 6 7 8 9 10 7,09 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 8,1

Son 10 maç

8,1 7,6 7,7 6,7 6,9 7,4 7,3 9,4 7,6 7,1

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 MLS Colorado Rapids 9 (8) 683 5 0 7,58
2026 Championship Middlesbrough 3 (3) 248 0 1 6,97
2026 EFL Cup Middlesbrough 2 (2) 173 0 0 6,80

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Championship 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (234 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 44 Kilit pas 47 Başarılı pas 35 Pas isabeti 42 İlerletici top taşıma 45 Başarılı çalım 89 Top kapma + pas arası 20 Reyting 63

36 maç · 2.743 dk

Morgan Whittaker: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,09
44
Kilit pas / 90 dk 1,08
47
Başarılı pas / 90 dk 22,2
35
Pas isabeti %79,1
42
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
45
Başarılı çalım / 90 dk 1,71
89
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,77
20
Reyting 6,90
63

Nasıl hesaplıyoruz?