OrcaScore
3

Defans

Morgan Fox

Takip et Karşılaştır
Maç
12
827 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,78
Yaş33
Doğum tarihi21 Eyl 1993
Boy185 cm
Kilo78 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri315 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 119 / 7
Dakika674
Reyting6,84
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)6 (1)
Pas · isabet444 · %81
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası12 / 7
Kazanılan ikili mücadele31 / 51
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,41 / 0,26
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top17
İsabetli orta2
Topla buluşma579
Top kaybı100
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu18
Kazanılan yer ikilisi13
Uzaklaştırma39
Top kazanma35
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)72,66
En yüksek hız (km/sa)31,33
Maç / İlk 112 / 0
Dakika63
Reyting6,45
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet51 · %90
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele3 / 4
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Topla buluşma68
Top kaybı7
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma9
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting6,90
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet30 · %57
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası1 / 1
Kazanılan ikili mücadele5 / 9
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,13 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Topla buluşma42
Top kaybı13
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma4
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum36
Teknik42
Taktik47
Savunma66
Yaratıcılık39

Karakteristikler

Güçlü yönler

15

Zayıf yönler

13

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Wigan Athletic – Bromley 3–2 1' –
27 Eki 2026 Leicester City – Wigan Athletic 3–0 58' 6.3
24 Eki 2026 Huddersfield Town – Wigan Athletic 2–1 75' 7.8
20 Eki 2026 Oxford United – Wigan Athletic 2–1 90' 6.8
22 Eyl 2026 Wigan Athletic – Blackpool 3–2 18' 6.4
19 Eyl 2026 Wigan Athletic – Wycombe Wanderers 0–1 90' 6.4
12 Eyl 2026 Sheffield Wednesday – Wigan Athletic 0–0 90' 6.9
5 Eyl 2026 Wigan Athletic – Stockport County 0–4 90' 6.3
2 Eyl 2026 Wigan Athletic – Milton Keynes Dons 3–1 90' 7.5
18 Ağu 2026 Wigan Athletic – Aston Villa U21 3–2 45' 6.5
15 Ağu 2026 Cambridge United – Wigan Athletic 3–2 90' 6.7
8 Ağu 2026 Barnsley – Wigan Athletic 7–6 90' 6.9
1 Ağu 2026 Grimsby Town – Wigan Athletic 2–0 – –
25 Nis 2026 Wigan Athletic – AFC Wimbledon 0–1 23' 6.4
19 Nis 2026 Port Vale – Wigan Athletic 0–0 90' 6.6

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 7 kayıt · toplam bonservis 820k €
  1. QPR Yeni kulüp: Wigan
    Bonservissiz
  2. Stoke Yeni kulüp: QPR
    Bonservissiz
  3. Sheffield Wed Yeni kulüp: Stoke
    Bonservissiz
  4. Charlton Yeni kulüp: Sheffield Wed
    Transfer 820k €
  5. Notts County Yeni kulüp: Charlton
    Kiralık dönüşü
  6. Charlton Yeni kulüp: Notts County
    Kiralık
  7. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)37
Ortalama puan6,76
Son maç puanı6,327 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,76 Kas 2025 Şub 2026 Eki 2026 6,3

Son 10 maç

6,3 7,8 6,8 6,4 6,4 6,9 6,3 7,5 6,5 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League One Wigan Athletic 9 (7) 674 0 0 6,84
2026 EFL Cup Wigan Athletic 1 (1) 90 0 0 6,90
2026 Football League Trophy Wigan Athletic 2 (0) 63 0 0 6,45

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League One 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (90 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 41 Pas arası 29 Uzaklaştırma 24 Kazanılan hava topu 46 İkili mücadele başarısı 32 Pas isabeti 68 İlerletici top taşıma 45 Reyting 42

4 maç · 360 dk

Morgan Fox: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,25
41
Pas arası / 90 dk 0,75
29
Uzaklaştırma / 90 dk 4,25
24
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,75
46
İkili mücadele başarısı %57,1
32
Pas isabeti %81,3
68
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,50
45
Reyting 6,78
42

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?