OrcaScore
8

Orta saha

Moisés Villarroel

  • Blooming
  • Bolivia
  • 28 yaş
  • 175 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
29
2.172 dk
Gol
5
G+A / 90 dk: 0,25
Asist
1
Ortalama reyting
6,88
Yaş28
Doğum tarihi7 Eyl 1998
Boy175 cm
Kilo65 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri670 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1119 / 16
Dakika1.430
Reyting6,98
Gol / Asist3 / 0
Şut (isabetli)28 (9)
Pas · isabet677 · %85
Kilit pas18
Top kapma / Pas arası17 / 9
Kazanılan ikili mücadele53 / 116
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 1
Beklenen gol / asist0,50 / 0,33
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%11
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol2
Direkten dönen0
İsabetli uzun top28
İsabetli orta3
Topla buluşma888
Top kaybı170
Top kaptırma15
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi49
Uzaklaştırma19
Top kazanma58
Maruz kaldığı faul27
Yaptığı faul22
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 116 / 4
Dakika382
Reyting6,83
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)4 (3)
Pas · isabet132 · %82
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası4 / 4
Kazanılan ikili mücadele18 / 36
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%25
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top8
İsabetli orta1
Topla buluşma189
Top kaybı39
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi16
Uzaklaştırma7
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul9
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 114 / 4
Dakika360
Reyting6,48
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)7 (4)
Pas · isabet160 · %86
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası5 / 1
Kazanılan ikili mücadele15 / 45
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Beklenen gol / asist0,92 / 0,29
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%14
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta1
Topla buluşma222
Top kaybı46
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi15
Uzaklaştırma0
Top kazanma15
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul6
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)38,72
En yüksek hız (km/sa)31,93

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum54
Teknik51
Taktik40
Savunma41
Yaratıcılık50

Milli takım

  • Bolivia35 maç · 1 gol · ilk maç Eki 2018

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
18 Eki 2026 Blooming – Club Independiente Petrolero 0–0 56' 6.9
12 Eki 2026 Bolívar – Blooming 1–0 62' 6.5
9 Eki 2026 Blooming – Bolívar 1–1 66' 7.8
2 Eki 2026 Blooming – Club Independiente Petrolero 0–1 34' 6.3
28 Eyl 2026 Bolívar – Blooming 3–0 79' 6.8
21 Eyl 2026 Oriente Petrolero – Blooming 3–1 90' 6.9
17 Eyl 2026 Blooming – Club FC Universitario 1–1 27' 6.6
7 Eyl 2026 Nacional Potosí – Blooming 2–1 65' 7.4
31 Ağu 2026 Blooming – Oriente Petrolero 0–3 75' 6.8
27 Ağu 2026 Blooming – CDT Real Oruro 1–1 90' 7.4
24 Ağu 2026 Guabirá – Blooming 1–1 90' 6.7
20 Ağu 2026 Club Independiente Petrolero – Blooming 5–2 38' 6.4
16 Ağu 2026 Blooming – Club Aurora 3–0 73' 8.4
10 Ağu 2026 Real Potosí – Blooming 2–0 90' 7.2
7 Ağu 2026 Blooming – Club Always Ready 0–0 90' 6.2

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 10 kayıt
  1. Guabirá Yeni kulüp: Blooming
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Águilas Doradas Yeni kulüp: Guabirá
    Transfer Belirtilmemiş
  3. Blooming Yeni kulüp: Águilas Doradas
    Transfer Belirtilmemiş
  4. Bolívar Yeni kulüp: Blooming
    Transfer Belirtilmemiş
  5. Wilstermann Yeni kulüp: Bolívar
    Transfer Belirtilmemiş
  6. Bolívar Yeni kulüp: Wilstermann
    Bonservissiz
  7. Oriente Yeni kulüp: Bolívar
    Kiralık dönüşü
  8. Bolívar Yeni kulüp: Oriente
    Kiralık
  9. Blooming Yeni kulüp: Bolívar
    Bonservissiz
  10. U. de Chile Yeni kulüp: Blooming
    Kiralık dönüşü

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)36
Ortalama puan6,94
Son maç puanı6,918 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,94 Ara 2025 Tem 2026 Eki 2026 6,9

Son 10 maç

6,9 6,5 7,8 6,3 6,8 6,9 6,6 7,4 6,8 7,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 División Profesional Blooming 19 (16) 1.430 3 0 6,98
2026 Copa Bolivia Blooming 6 (4) 382 1 0 6,83
2026 CONMEBOL Sudamericana Blooming 4 (4) 360 1 1 6,48

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Copa Bolivia 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (67 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 25 Başarılı pas 35 Pas isabeti 45 İlerletici top taşıma 35 Başarılı çalım 66 Top kapma + pas arası 29 Reyting 13

5 maç · 316 dk

Moisés Villarroel: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 0,85
25
Başarılı pas / 90 dk 25,3
35
Pas isabeti %82,4
45
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,85
35
Başarılı çalım / 90 dk 0,85
66
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,42
29
Reyting 6,64
13

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?