OrcaScore
66

Orta saha

Miroslav Káčer

  • MŠK Žilina
  • Slovakia
  • 30 yaş
  • 170 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
10
830 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,11
Asist
0
Ortalama reyting
7,04
Yaş30
Doğum tarihi2 Şub 1996
Boy170 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri315 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1110 / 10
Dakika830
Reyting7,04
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)10 (4)
Pas · isabet500 · %87
Kilit pas7
Top kapma / Pas arası24 / 4
Kazanılan ikili mücadele41 / 71
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Beklenen gol / asist0,91 / 0,28
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%10
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top19
İsabetli orta0
Topla buluşma631
Top kaybı99
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi40
Uzaklaştırma11
Top kazanma50
Maruz kaldığı faul14
Yaptığı faul7
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)99,15
En yüksek hız (km/sa)35,11

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum49
Teknik50
Taktik44
Savunma53
Yaratıcılık48

Milli takım

  • Slovakia2 maç · 0 gol · ilk maç Oca 2017

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 MŠK Žilina – MFK Zemplín Michalovce 4–1 81' 7.3
18 Eki 2026 MŠK Žilina – DAC 1904 2–3 90' 7.0
11 Eki 2026 MFK Ružomberok – MŠK Žilina 2–2 89' 6.8
2 Eki 2026 SK Sigma Olomouc – MŠK Žilina 4–0 – –
19 Eyl 2026 MŠK Žilina – AS Trenčín 2–1 90' 7.3
13 Eyl 2026 ŠK Slovan Bratislava – MŠK Žilina 3–3 72' 7.0
5 Eyl 2026 MŠK Žilina – FK Železiarne Podbrezová 3–1 83' 6.9
30 Ağu 2026 FC Spartak Trnava – MŠK Žilina 1–3 87' 6.9
23 Ağu 2026 MŠK Žilina – KFC Komárno 2–1 87' 6.9
15 Ağu 2026 Dukla Banská Bystrica – MŠK Žilina 3–4 73' 6.8
9 Ağu 2026 MŠK Žilina – MFK Skalica 1–3 78' 7.5
2 Ağu 2026 MFK Zemplín Michalovce – MŠK Žilina 0–1 – –
30 Tem 2026 GKS Katowice – MŠK Žilina 3–1 – –
26 Tem 2026 MŠK Žilina – FC Košice 4–4 – –
23 Tem 2026 MŠK Žilina – GKS Katowice 2–1 – –

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 6 kayıt · toplam bonservis 114k €
  1. DAC 1904 Yeni kulüp: Žilina
    Transfer 114k €
  2. Viktoria Plzeň Yeni kulüp: DAC 1904
    Transfer Belirtilmemiş
  3. DAC 1904 Yeni kulüp: Viktoria Plzeň
    Kiralık dönüşü
  4. Viktoria Plzeň Yeni kulüp: DAC 1904
    Kiralık
  5. Žilina Yeni kulüp: Viktoria Plzeň
    Bonservissiz
  6. Žilina U19 Yeni kulüp: Žilina
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)32
Ortalama puan7,07
Son maç puanı7,331 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 7,07 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 7,3

Son 10 maç

7,3 7,0 6,8 7,3 7,0 6,9 6,9 6,9 6,8 7,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Niké Liga MŠK Žilina 10 (10) 830 1 0 7,04

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Niké Liga 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (118 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 61 Başarılı pas 95 Pas isabeti 88 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 31 Top kapma + pas arası 75 Reyting 82

28 maç · 1.745 dk

Miroslav Káčer: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 1,29
61
Başarılı pas / 90 dk 47,1
95
Pas isabeti %84,9
88
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 0,57
31
Top kapma + pas arası / 90 dk 3,25
75
Reyting 7,05
82

Nasıl hesaplıyoruz?