OrcaScore
6

Defans

Miloš Kerkez

  • Liverpool FC
  • Hungary
  • 22 yaş
  • 180 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
14
1.107 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,08
Asist
0
Ortalama reyting
6,79
Yaş22
Doğum tarihi7 Kas 2003
Boy180 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri36 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2030

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 112 / 1
Dakika102
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet45 · %84
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası4 / 2
Kazanılan ikili mücadele4 / 6
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,07
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma69
Top kaybı14
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma1
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)9,71
En yüksek hız (km/sa)33,23
Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting7,20
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)4 (3)
Pas · isabet123 · %88
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele9 / 18
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,26 / 0,13
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%25
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta2
Topla buluşma192
Top kaybı37
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma6
Top kazanma13
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)28,57
En yüksek hız (km/sa)36,17
Maç / İlk 119 / 8
Dakika735
Reyting6,69
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (1)
Pas · isabet313 · %78
Kilit pas7
Top kapma / Pas arası15 / 6
Kazanılan ikili mücadele42 / 79
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,19 / 0,32
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top9
İsabetli orta6
Topla buluşma515
Top kaybı128
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu12
Kazanılan yer ikilisi30
Uzaklaştırma30
Top kazanma25
Maruz kaldığı faul13
Yaptığı faul15
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)83,96
En yüksek hız (km/sa)33,70

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum45
Teknik46
Taktik56
Savunma68
Yaratıcılık55

Karakteristikler

Güçlü yönler

15

Zayıf yönler

13

Milli takım

  • Hungary35 maç · 1 gol · ilk maç Eyl 2022

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 Crystal Palace – Liverpool FC – – –
4 Kas 2026 Fenerbahçe – Liverpool FC 3–2 14' 6.4
1 Kas 2026 Liverpool FC – Arsenal 0–1 81' 7.2
25 Eki 2026 Liverpool FC – Brighton & Hove Albion 2–0 88' 6.9
20 Eki 2026 Liverpool FC – Villarreal 4–3 – –
17 Eki 2026 Brentford – Liverpool FC 1–2 90' 6.7
14 Eki 2026 LASK – Liverpool FC 3–6 – –
11 Eki 2026 Liverpool FC – Manchester City 0–3 90' 6.4
2 Eki 2026 Hungary – Georgia 1–0 90' 8.1
28 Eyl 2026 Northern Ireland – Hungary 0–0 90' 6.6
25 Eyl 2026 Hungary – Ukraine 0–1 90' 6.9
20 Eyl 2026 Bournemouth – Liverpool FC 0–1 90' 6.7
15 Eyl 2026 Liverpool FC – Tottenham Hotspur 3–1 90' 7.0
12 Eyl 2026 Liverpool FC – Fulham 0–0 45' 7.0
9 Eyl 2026 Liverpool FC – Atlético Madrid 2–1 88' 6.8

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 4 kayıt · toplam bonservis 70.1M €
  1. Bournemouth Yeni kulüp: Liverpool
    Transfer 46.9M €
  2. AZ Yeni kulüp: Bournemouth
    Transfer 20.5M €
  3. Milan U20 Yeni kulüp: AZ
    Transfer 2.7M €
  4. ETO FC U17 Yeni kulüp: Győr
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 4 Kas 2026
Maç (12 ay)52
Ortalama puan6,71
Son maç puanı6,44 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,71 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 6,4

Son 10 maç

6,4 7,2 6,9 6,7 6,4 8,1 6,6 6,9 6,7 7,0

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Premier League Liverpool FC 9 (8) 735 0 0 6,69
2026 UEFA Nations League Hungary 3 (3) 270 1 0 7,20
2026 UEFA Champions League Liverpool FC 2 (1) 102 0 0 6,60
2026 EFL Cup Liverpool FC 1 (1) 90 0 0 7,00

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Premier League 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (70 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 75 Pas arası 12 Uzaklaştırma 44 Kazanılan hava topu 18 İkili mücadele başarısı 11 Pas isabeti 25 İlerletici top taşıma 66 Reyting 25

5 maç · 386 dk

Miloš Kerkez: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,87
75
Pas arası / 90 dk 0,47
12
Uzaklaştırma / 90 dk 3,96
44
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,93
18
İkili mücadele başarısı %45,2
11
Pas isabeti %81,7
25
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,17
66
Reyting 6,60
25

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?