OrcaScore
16

Orta saha

Mihai Căpățînă

  • FC Ordabasy
  • Romania
  • 30 yaş
  • 183 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
33
2.361 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,04
Asist
0
Ortalama reyting
6,97
Yaş30
Doğum tarihi16 Ara 1995
Boy183 cm
Kilo75 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri635 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 114 / 4
Dakika310
Reyting7,13
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)6 (2)
Pas · isabet211 · %91
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele9 / 27
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top13
İsabetli orta1
Kazanılan hava topu2
Uzaklaştırma2
Top kazanma33
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 1129 / 21
Dakika2.051
Reyting6,95
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)37 (9)
Pas · isabet1.188 · %85
Kilit pas12
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele114 / 217
Başarılı çalım12
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%3
İsabetli uzun top71
İsabetli orta8
Kazanılan hava topu15
Uzaklaştırma24
Top kazanma189
Maruz kaldığı faul15
Yaptığı faul15
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum48
Teknik52
Taktik40
Savunma49
Yaratıcılık48

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
24 Eki 2026 FC Ordabasy – FK Zhenys 1–1 60' 6.5
17 Eki 2026 FK Aktobe – FC Ordabasy 1–3 80' 6.6
11 Eki 2026 FC Kaysar – FC Ordabasy 1–4 34' 6.8
17 Eyl 2026 Atyrau – FC Ordabasy 0–3 50' 7.0
12 Eyl 2026 FC Ordabasy – Astana 1–0 68' 7.3
5 Eyl 2026 Oqjetpes FK – FC Ordabasy 2–1 90' 6.6
29 Ağu 2026 FC Ordabasy – FC Kyzylzhar 3–0 78' 7.0
19 Ağu 2026 Altay Oskemen – FC Ordabasy 1–2 90' 7.6
15 Ağu 2026 FC Ordabasy – Altay Oskemen 3–1 79' 6.8
8 Ağu 2026 Zhetysu Taldykorgan – FC Ordabasy 0–4 22' 6.8
2 Ağu 2026 FC Ordabasy – FC Tobyl 2–0 32' 6.9
26 Tem 2026 FC Kairat Almaty – FC Ordabasy 2–1 72' 7.1
19 Tem 2026 FC Ordabasy – Yelimay Semey 3–1 90' 7.0
15 Tem 2026 FC Ordabasy – Altay Oskemen 3–1 64' 7.0
11 Tem 2026 Caspiy Aktau – FC Ordabasy 3–2 81' 7.1

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 5 kayıt · toplam bonservis 300k €
  1. U. Craiova Yeni kulüp: Ordabasy
    Bonservissiz
  2. FC Voluntari Yeni kulüp: U. Craiova
    Transfer 250k €
  3. Transfer 50k €
  4. Sp. Pitesti Yeni kulüp: FC Olt Slatina
    Bonservissiz
  5. Bilinmeyen kulüp Yeni kulüp: Sp. Pitesti
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)33
Ortalama puan6,97
Son maç puanı6,524 Eki 2026
Kaçırılan maç0
6 7 8 9 6,97 Mar 2026 Haz 2026 Eki 2026 6,5

Son 10 maç

6,5 6,6 6,8 7,0 7,3 6,6 7,0 7,6 6,8 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Kazakhstan Premier League FC Ordabasy 29 (21) 2.051 1 0 6,95
2026 Kazakhstan Cup FC Ordabasy 4 (4) 310 0 0 7,13

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

SuperLiga României 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (158 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 25 Başarılı pas 80 Pas isabeti 75 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 29 Top kapma + pas arası 57 Reyting 36

20 maç · 949 dk

Mihai Căpățînă: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 0,66
25
Başarılı pas / 90 dk 41,1
80
Pas isabeti %82,5
75
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 0,57
29
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,94
57
Reyting 6,76
36

Nasıl hesaplıyoruz?