OrcaScore
37

Defans

Micky van de Ven

Takip et Karşılaştır
Maç
13
1.032 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
7,03
Yaş25
Doğum tarihi19 Nis 2001
Boy193 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri49 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2031

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Wrist Injury · Oynamıyor 4 Eki 2026 itibarıyla · Bitti: 10 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 118 / 7
Dakika646
Reyting7,18
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (0)
Pas · isabet597 · %96
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası7 / 3
Kazanılan ikili mücadele36 / 55
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,67 / 0,17
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top9
İsabetli orta0
Topla buluşma673
Top kaybı31
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu18
Kazanılan yer ikilisi18
Uzaklaştırma27
Top kazanma27
Maruz kaldığı faul11
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç4
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)69,84
En yüksek hız (km/sa)33,57
Maç / İlk 114 / 4
Dakika360
Reyting6,90
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet242 · %94
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası9 / 1
Kazanılan ikili mücadele15 / 24
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,06 / 0,13
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta1
Topla buluşma302
Top kaybı20
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi14
Uzaklaştırma7
Top kazanma14
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)37,70
En yüksek hız (km/sa)36,10
Maç / İlk 111 / 0
Dakika26
Reyting6,40
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet12 · %83
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele2 / 4
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma15
Top kaybı2
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma1
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum39
Teknik49
Taktik59
Savunma71
Yaratıcılık42

Karakteristikler

Güçlü yönler

15

Milli takım

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
7 Kas 2026 Leeds United – Tottenham Hotspur – – –
31 Eki 2026 Tottenham Hotspur – Crystal Palace 2–0 90' 8.2
24 Eki 2026 Chelsea – Tottenham Hotspur 0–2 90' 7.5
19 Eki 2026 Tottenham Hotspur – Coventry City 3–1 90' 7.0
10 Eki 2026 Manchester United – Tottenham Hotspur 1–1 16' 6.6
4 Eki 2026 Netherlands – Serbia 2–1 90' 7.0
1 Eki 2026 Greece – Netherlands 2–2 90' 6.7
27 Eyl 2026 Serbia – Netherlands 1–2 90' 7.0
24 Eyl 2026 Netherlands – Germany 1–1 90' 6.9
19 Eyl 2026 Tottenham Hotspur – Aston Villa 2–3 90' 6.9
15 Eyl 2026 Liverpool FC – Tottenham Hotspur 3–1 – –
12 Eyl 2026 Tottenham Hotspur – Everton 0–0 90' 7.1
5 Eyl 2026 Nottingham Forest – Tottenham Hotspur 0–0 90' 7.4
29 Ağu 2026 Tottenham Hotspur – Newcastle United 0–2 90' 6.7
26 Ağu 2026 Tottenham Hotspur – Charlton Athletic 5–1 26' 6.4

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 3 kayıt · toplam bonservis 48.5M €
  1. Wolfsburg Yeni kulüp: Tottenham
    Transfer 40M €
  2. Volendam Yeni kulüp: Wolfsburg
    Transfer 8.5M €
  3. Volendam U19 Yeni kulüp: Volendam
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)52
Ortalama puan6,76
Son maç puanı8,331 Eki 2026
Kaçırılan maç2
5 6 7 8 9 6,76 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 8,3

Son 10 maç

8,3 7,5 7,0 6,6 7,0 6,7 7,0 6,9 6,9 7,1

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Premier League Tottenham Hotspur 8 (7) 646 0 0 7,18
2026 UEFA Nations League Netherlands 4 (4) 360 0 0 6,90
2026 EFL Cup Tottenham Hotspur 1 (0) 26 0 0 6,40

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Premier League 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (70 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 45 Pas arası 31 Uzaklaştırma 64 Kazanılan hava topu 65 İkili mücadele başarısı 89 Pas isabeti 98 İlerletici top taşıma 4 Reyting 69

4 maç · 360 dk

Micky van de Ven: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,25
45
Pas arası / 90 dk 0,75
31
Uzaklaştırma / 90 dk 4,75
64
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,50
65
İkili mücadele başarısı %67,7
89
Pas isabeti %95,4
98
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
4
Reyting 7,03
69

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?