OrcaScore
77

Defans

Mayk

  • Remo
  • Brazil
  • 27 yaş
  • 172 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
32
2.717 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,10
Asist
2
Ortalama reyting
6,70
Yaş27
Doğum tarihi31 Ağu 1999
Boy172 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri380 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2027

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Calf Injury · Eksik Bitti: 24 Eki 2026
  • Sakatlık Calf Injury · Oynamıyor 19 Eki 2026 itibarıyla · Bitti: 29 Eki 2026
  • Sakatlık Calf Injury · Oynamıyor 6 Eyl 2026 itibarıyla · Bitti: 16 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1116 / 14
Dakika1.289
Reyting6,53
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet518 · %75
Kilit pas12
Top kapma / Pas arası12 / 19
Kazanılan ikili mücadele41 / 83
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,07 / 0,73
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top21
İsabetli orta13
Topla buluşma840
Top kaybı238
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu18
Kazanılan yer ikilisi23
Uzaklaştırma39
Top kazanma49
Maruz kaldığı faul8
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)83,81
En yüksek hız (km/sa)34,27
Maç / İlk 115 / 5
Dakika441
Reyting–
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Ayrıntılı istatistikler
Gol yemeden biten maç1
Maç / İlk 1111 / 11
Dakika987
Reyting6,95
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)7 (2)
Pas · isabet316 · %74
Kilit pas13
Top kapma / Pas arası6 / 6
Kazanılan ikili mücadele34 / 57
Başarılı çalım9
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%14
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top26
İsabetli orta5
Topla buluşma544
Top kaybı159
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu12
Kazanılan yer ikilisi22
Uzaklaştırma35
Top kazanma35
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul5
Ofsayt4
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum40
Teknik45
Taktik44
Savunma58
Yaratıcılık45

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
29 Eki 2026 Remo – Botafogo 2–1 12' 6.4
11 Eki 2026 Vasco da Gama – Remo 0–0 31' 6.8
6 Eyl 2026 Remo – Flamengo 0–1 – –
9 Ağu 2026 Remo – Atlético Mineiro 2–2 88' 6.3
5 Ağu 2026 Remo – Santos 0–1 90' 6.9
2 Ağu 2026 Santos – Remo 0–0 90' 7.3
30 Tem 2026 Mirassol – Remo 2–1 90' 6.4
27 Tem 2026 Remo – Vitória 2–0 85' 7.7
24 Tem 2026 Corinthians – Remo 3–0 90' 5.8
1 Haz 2026 Remo – São Paulo 1–0 90' 7.0
24 May 2026 Remo – Athletico 1–2 90' 6.3
18 May 2026 Chapecoense – Remo 2–3 90' 6.2
14 May 2026 Remo – Bahia 2–1 81' 6.8
10 May 2026 Remo – Palmeiras 1–1 90' 6.3
2 May 2026 Botafogo – Remo 1–2 89' 7.0

Kariyer ve transferler

9 kulüp · 9 kayıt
  1. Grêmio Yeni kulüp: Remo
    Bonservissiz
  2. Novorizontino Yeni kulüp: Grêmio
    Kiralık dönüşü
  3. Grêmio Yeni kulüp: Novorizontino
    Kiralık
  4. Guarani Yeni kulüp: Grêmio
    Transfer Belirtilmemiş
  5. Bahia Yeni kulüp: Guarani
    Bonservissiz
  6. Bahia Yeni kulüp: Retrô
    Kiralık
  7. Bahia Yeni kulüp: Joinville
    Kiralık
  8. Bahia Yeni kulüp: América-RN
    Kiralık dönüşü
  9. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 29 Eki 2026
Maç (12 ay)35
Ortalama puan6,74
Son maç puanı6,429 Eki 2026
Kaçırılan maç73 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,74 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 6,4

Son 10 maç

6,4 6,8 6,3 6,9 7,3 6,4 7,7 5,8 7,0 6,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Campeonato Brasileiro Série A Remo 16 (14) 1.289 0 1 6,53
2026 Paulista Série A1 Novorizontino 11 (11) 987 1 1 6,95
2026 Copa do Brasil Remo 5 (5) 441 0 – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Paulista Série A1 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (95 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 24 Pas arası 47 Uzaklaştırma 27 Kazanılan hava topu 8 İkili mücadele başarısı Pas isabeti 30 İlerletici top taşıma 50 Reyting 97

5 maç · 405 dk

Mayk: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,89
24
Pas arası / 90 dk 1,11
47
Uzaklaştırma / 90 dk 2,22
27
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,67
8
İkili mücadele başarısı –
–
Pas isabeti %78,8
30
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 7,36
97

Nasıl hesaplıyoruz?