OrcaScore

Defans

Max Murphy

  • Wexford FC
  • Ireland
  • 25 yaş
  • 180 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
34
2.947 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,27
Asist
6
Ortalama reyting
7,03
Yaş25
Doğum tarihi2 Haz 2001
Boy180 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri49 B €
Sözleşme bitişi30 Kas 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1133 / 32
Dakika2.851
Reyting7,03
Gol / Asist3 / 6
Şut (isabetli)41 (12)
Pas · isabet1.470 · %70
Kilit pas37
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele230 / 414
Başarılı çalım21
Sarı kart / Kırmızı kart8 / 3
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%7
İsabetli uzun top160
İsabetli orta25
Kazanılan hava topu35
Uzaklaştırma112
Top kazanma310
Maruz kaldığı faul18
Yaptığı faul21
Ofsayt2
Gol yemeden biten maç6
Maç / İlk 111 / 1
Dakika96
Reyting7,00
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet37 · %68
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele7 / 16
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta4
Kazanılan hava topu0
Uzaklaştırma3
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum43
Teknik51
Taktik42
Savunma47
Yaratıcılık50

Karakteristikler

Güçlü yönler

2

Zayıf yönler

18

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
16 Eki 2026 Wexford FC – University College Dublin 2–5 90' 7.0
9 Eki 2026 Bray Wanderers – Wexford FC 2–2 90' 7.1
2 Eki 2026 Wexford FC – Longford Town 3–3 90' 7.4
25 Eyl 2026 Kerry FC – Wexford FC 1–0 90' 6.5
18 Eyl 2026 Wexford FC – Cobh Ramblers FC 3–1 90' 7.6
11 Eyl 2026 Wexford FC – Finn Harps 1–3 25' 6.7
21 Ağu 2026 Wexford FC – Athlone Town AFC 0–2 73' 6.8
7 Ağu 2026 University College Dublin – Wexford FC 4–1 90' 6.6
3 Ağu 2026 Wexford FC – Bray Wanderers 2–1 90' 6.8
31 Tem 2026 Cobh Ramblers FC – Wexford FC 1–0 62' 6.7
25 Tem 2026 Longford Town – Wexford FC 1–2 90' –
17 Tem 2026 St. Patrick's Athletic – Wexford FC 2–1 90' 7.0
10 Tem 2026 Wexford FC – Kerry FC 2–2 90' 6.6
3 Tem 2026 Finn Harps – Wexford FC 1–0 88' 7.1
26 Haz 2026 Wexford FC – Treaty United FC 0–0 90' 7.7

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 5 kayıt
  1. Bray Wanderers Yeni kulüp: Wexford
    Bonservissiz
  2. Bonservissiz
  3. Bonservissiz
  4. Stoke U21 Yeni kulüp: Shamrock Rovers
    Bonservissiz
  5. St. Josephs Boys Yeni kulüp: Bray Academy
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)33
Ortalama puan7,02
Son maç puanı7,016 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 7,02 Şub 2026 May 2026 Eki 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 7,1 7,4 6,5 7,6 6,7 6,8 6,6 6,8 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 First Division Wexford FC 33 (32) 2.851 3 6 7,03
2026 FAI Cup Wexford FC 1 (1) 96 0 0 7,00

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

First Division 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (43 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 34 Pas arası 15 Uzaklaştırma 4 Kazanılan hava topu 22 İkili mücadele başarısı 54 Pas isabeti 4 İlerletici top taşıma 50 Reyting 30

5 maç · 368 dk

Max Murphy: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,00
34
Pas arası / 90 dk 0,98
15
Uzaklaştırma / 90 dk 1,22
4
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,22
22
İkili mücadele başarısı %57,9
54
Pas isabeti %65,4
4
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 6,90
30

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?