OrcaScore
14

Orta saha

Maurits Kjaergaard

  • LOSC Lille
  • Denmark
  • 23 yaş
  • 192 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
10
363 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,50
Asist
2
Ortalama reyting
6,74
Yaş23
Doğum tarihi26 Haz 2003
Boy192 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri7,4 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2031

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 0
Dakika60
Reyting6,83
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet38 · %95
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası3 / 0
Kazanılan ikili mücadele6 / 9
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,20 / 0,11
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma50
Top kaybı6
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma0
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)10,24
En yüksek hız (km/sa)30,78
Maç / İlk 115 / 1
Dakika168
Reyting6,68
Gol / Asist0 / 2
Şut (isabetli)5 (1)
Pas · isabet93 · %81
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası1 / 1
Kazanılan ikili mücadele3 / 9
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,08 / 0,40
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma118
Top kaybı26
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma2
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)24,60
En yüksek hız (km/sa)35,44
Maç / İlk 112 / 2
Dakika135
Reyting6,75
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)5 (2)
Pas · isabet91 · %90
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası1 / 1
Kazanılan ikili mücadele2 / 9
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,29 / 0,29
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta1
Topla buluşma119
Top kaybı24
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma0
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)17,37
En yüksek hız (km/sa)32,46

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum55
Teknik53
Taktik46
Savunma45
Yaratıcılık61

Karakteristikler

Güçlü yönler

7

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 Stade Rennais – LOSC Lille – – –
30 Eki 2026 LOSC Lille – RC Lens 1–0 – –
25 Eki 2026 AS Monaco – LOSC Lille 1–1 10' 6.5
21 Eki 2026 LOSC Lille – Galatasaray 2–4 28' 7.3
17 Eki 2026 LOSC Lille – Stade Brestois 1–1 13' 6.6
13 Eki 2026 Arsenal – LOSC Lille 3–0 18' 6.6
10 Eki 2026 LOSC Lille – Le Havre 1–0 90' 6.4
20 Eyl 2026 OGC Nice – LOSC Lille 2–1 26' 6.6
13 Eyl 2026 LOSC Lille – Troyes 2–0 29' 7.3
8 Eyl 2026 LOSC Lille – Real Betis 2–3 14' 6.6
3 Eyl 2026 Toulouse – LOSC Lille 0–1 – –
27 Ağu 2026 Red Bull Salzburg – Mjällby AIF 3–0 – –
20 Ağu 2026 Mjällby AIF – Red Bull Salzburg 0–1 – –
16 Ağu 2026 WSG Tirol – Red Bull Salzburg 0–3 90' 7.0
13 Ağu 2026 Pafos FC – Red Bull Salzburg 3–3 – –

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 4 kayıt · toplam bonservis 11M €
  1. RB Salzburg Yeni kulüp: Lille
    Transfer 8M €
  2. Liefering Yeni kulüp: RB Salzburg
    Kiralık dönüşü
  3. RB Salzburg Yeni kulüp: Liefering
    Kiralık
  4. Lyngby BK Youth Yeni kulüp: RB Salzburg
    Transfer 3M €

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)23
Ortalama puan6,74
Son maç puanı6,525 Eki 2026
Kaçırılan maç12 sakatlık kaydı
5 6 7 8 6,74 Oca 2026 May 2026 Eki 2026 6,5

Son 10 maç

6,5 7,3 6,6 6,6 6,4 6,6 7,3 6,6 7,0 6,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Ligue 1 LOSC Lille 5 (1) 168 0 2 6,68
2026 Austrian Bundesliga Red Bull Salzburg 2 (2) 135 0 0 6,75
2026 UEFA Champions League LOSC Lille 3 (0) 60 0 0 6,83

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Europa League 2025 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (235 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 48 Kilit pas 86 Başarılı pas 29 Pas isabeti 93 İlerletici top taşıma 11 Başarılı çalım 29 Top kapma + pas arası 29 Reyting 29

5 maç · 270 dk

Maurits Kjaergaard: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,09
48
Kilit pas / 90 dk 2,00
86
Başarılı pas / 90 dk 25,7
29
Pas isabeti %90,6
93
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
11
Başarılı çalım / 90 dk 0,33
29
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,00
29
Reyting 6,70
29

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?