OrcaScore
6

Defans

Mauricio Isais

  • CF Pachuca
  • Mexico
  • 25 yaş
  • 184 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
19
765 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,52
Yaş25
Doğum tarihi9 Nis 2001
Boy184 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri1,1 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1113 / 3
Dakika382
Reyting6,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)9 (1)
Pas · isabet136 · %76
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası7 / 5
Kazanılan ikili mücadele18 / 48
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,95 / 0,59
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top8
İsabetli orta4
Topla buluşma243
Top kaybı69
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi15
Uzaklaştırma8
Top kazanma13
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul7
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting6,67
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)6 (3)
Pas · isabet115 · %80
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası3 / 4
Kazanılan ikili mücadele13 / 20
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,12 / 0,06
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta3
Topla buluşma199
Top kaybı47
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma6
Top kazanma13
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 113 / 1
Dakika113
Reyting6,43
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet42 · %69
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 2
Kazanılan ikili mücadele3 / 11
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma79
Top kaybı27
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma0
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul2
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)8,82
En yüksek hız (km/sa)29,90

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum36
Teknik37
Taktik31
Savunma48
Yaratıcılık43

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 CF Pachuca – Tigres UANL 3–0 14' 6.8
26 Eki 2026 Club América – CF Pachuca 1–2 22' 6.9
22 Eki 2026 CF Pachuca – Cruz Azul 1–2 15' 6.6
19 Eki 2026 CF Monterrey – CF Pachuca 2–1 63' 6.4
12 Eki 2026 CF Pachuca – Club Necaxa 3–3 10' 6.6
27 Eyl 2026 Santos Laguna – CF Pachuca 1–0 45' 6.2
21 Eyl 2026 CF Pachuca – Club Tijuana 2–2 45' 6.5
12 Eyl 2026 Atlante FC – CF Pachuca 0–3 13' 6.5
5 Eyl 2026 FC Juárez – CF Pachuca 0–2 – –
30 Ağu 2026 CF Pachuca – CD Guadalajara 1–1 – –
24 Ağu 2026 Atlético San Luis – CF Pachuca 1–1 12' 6.2
18 Ağu 2026 CF Pachuca – Club Puebla 2–3 90' 6.0
12 Ağu 2026 Charlotte FC – CF Pachuca 0–1 90' 6.6
8 Ağu 2026 Columbus Crew – CF Pachuca 2–1 90' 7.0
5 Ağu 2026 FC Cincinnati – CF Pachuca 3–1 90' 6.4

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 5 kayıt · toplam bonservis 6.5M €
  1. Toluca Yeni kulüp: Pachuca
    Transfer Belirtilmemiş
  2. León Yeni kulüp: Toluca
    Transfer Belirtilmemiş
  3. Toluca Yeni kulüp: León
    Transfer 1.5M €
  4. Pachuca Yeni kulüp: Toluca
    Transfer 5M €
  5. Pachuca Yeni kulüp: Pachuca
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)27
Ortalama puan6,46
Son maç puanı6,81 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,46 Oca 2026 Ağu 2026 Kas 2026 6,8

Son 10 maç

6,8 6,9 6,6 6,4 6,6 6,2 6,5 6,5 6,2 6,0

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga MX, Apertura CF Pachuca 13 (3) 382 0 0 6,50
2026 Leagues Cup CF Pachuca 3 (3) 270 0 0 6,67
2026 CONCACAF Champions Cup CD Toluca 3 (1) 113 0 0 6,43

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

U23 Liga MX, Apertura 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (133 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 79 Pas arası 8 Uzaklaştırma 15 Kazanılan hava topu 17 İkili mücadele başarısı 4 Pas isabeti 55 İlerletici top taşıma 50 Reyting 40

3 maç · 270 dk

Mauricio Isais: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,67
79
Pas arası / 90 dk 0,67
8
Uzaklaştırma / 90 dk 1,33
15
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,67
17
İkili mücadele başarısı %48,2
4
Pas isabeti %83,7
55
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 6,73
40

Nasıl hesaplıyoruz?