OrcaScore
5

Defans

Matteo Lovato

  • Padova
  • Italy
  • 26 yaş
  • 188 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
10
837 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,89
Yaş26
Doğum tarihi14 Şub 2000
Boy188 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri1,9 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 119 / 9
Dakika810
Reyting6,89
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet354 · %87
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası10 / 13
Kazanılan ikili mücadele40 / 76
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,02 / 0,04
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top18
İsabetli orta0
Topla buluşma499
Top kaybı53
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu24
Kazanılan yer ikilisi16
Uzaklaştırma78
Top kazanma20
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)77,22
En yüksek hız (km/sa)35,67
Maç / İlk 111 / 0
Dakika27
Reyting6,90
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet38 · %100
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 1
Kazanılan ikili mücadele0 / 3
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma43
Top kaybı0
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma3
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)3,21
En yüksek hız (km/sa)24,53

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum35
Teknik42
Taktik58
Savunma69
Yaratıcılık37

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
7 Kas 2026 Padova – Empoli – – –
31 Eki 2026 Catanzaro – Padova 1–1 90' 7.1
27 Eki 2026 Padova – Südtirol 2–0 90' 7.1
24 Eki 2026 US Avellino 1912 – Padova 0–1 90' 7.3
17 Eki 2026 Padova – Virtus Entella 1–2 90' 6.4
11 Eki 2026 Padova – Carrarese 0–2 90' 7.5
19 Eyl 2026 Palermo – Padova 2–1 90' 6.5
12 Eyl 2026 Padova – Ascoli 1–0 90' 6.9
6 Eyl 2026 Cremonese – Padova 3–1 90' 6.5
29 Ağu 2026 Padova – Hellas Verona 1–1 90' 6.7
15 Ağu 2026 Udinese – Padova 1–0 27' 6.9
7 Ağu 2026 Monza – Padova 3–3 – –
8 May 2026 Monza – Empoli 2–2 90' 6.3
1 May 2026 Empoli – US Avellino 1912 1–0 90' 7.7
25 Nis 2026 Venezia – Empoli 2–0 90' 6.7

Kariyer ve transferler

9 kulüp · 13 kayıt · toplam bonservis 17.3M €
  1. Salernitana Yeni kulüp: Padova
    Bonservissiz
  2. Empoli Yeni kulüp: Salernitana
    Kiralık dönüşü
  3. Salernitana Yeni kulüp: Empoli
    Kiralık
  4. Sassuolo Yeni kulüp: Salernitana
    Kiralık dönüşü
  5. Salernitana Yeni kulüp: Sassuolo
    Kiralık
  6. Torino Yeni kulüp: Salernitana
    Kiralık dönüşü
  7. Salernitana Yeni kulüp: Torino
    Kiralık
  8. Atalanta Yeni kulüp: Salernitana
    Transfer 7M €
  9. Cagliari Yeni kulüp: Atalanta
    Kiralık dönüşü
  10. Atalanta Yeni kulüp: Cagliari
    Kiralık
  11. Verona Yeni kulüp: Atalanta
    Transfer 7.2M €
  12. Padova Yeni kulüp: Verona
    Transfer 2.2M €
  13. Genoa U20 Yeni kulüp: Padova
    Transfer 900k €

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)34
Ortalama puan6,81
Son maç puanı7,131 Eki 2026
Kaçırılan maç0
3 4 5 6 7 8 9 6,81 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 7,1

Son 10 maç

7,1 7,1 7,3 6,4 7,5 6,5 6,9 6,5 6,7 6,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Serie B Padova 9 (9) 810 0 0 6,89
2026 Coppa Italia Padova 1 (0) 27 0 0 6,90

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Serie B 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (132 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 29 Pas arası 38 Uzaklaştırma 83 Kazanılan hava topu 50 İkili mücadele başarısı 40 Pas isabeti 85 İlerletici top taşıma 49 Reyting 35

20 maç · 1.342 dk

Matteo Lovato: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,14
29
Pas arası / 90 dk 0,87
38
Uzaklaştırma / 90 dk 6,10
83
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,21
50
İkili mücadele başarısı %54,7
40
Pas isabeti %87,1
85
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
49
Reyting 6,81
35

Nasıl hesaplıyoruz?