OrcaScore
39

Defans

Mats Rots

Takip et Karşılaştır
Maç
11
741 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
7,05
Yaş20
Doğum tarihi11 Mar 2006
Boy190 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri14,9 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2031

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 117 / 6
Dakika482
Reyting6,81
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (1)
Pas · isabet272 · %81
Kilit pas9
Top kapma / Pas arası14 / 7
Kazanılan ikili mücadele24 / 47
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,21 / 0,95
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top8
İsabetli orta7
Topla buluşma449
Top kaybı100
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi19
Uzaklaştırma22
Top kazanma23
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul7
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)56,55
En yüksek hız (km/sa)33,81
Maç / İlk 112 / 1
Dakika115
Reyting7,15
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet70 · %86
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele4 / 9
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta2
Topla buluşma103
Top kaybı24
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma1
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)10,68
En yüksek hız (km/sa)31,51
Maç / İlk 112 / 2
Dakika144
Reyting7,80
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet90 · %84
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası2 / 2
Kazanılan ikili mücadele9 / 13
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,05 / 0,54
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top10
İsabetli orta2
Topla buluşma133
Top kaybı29
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma3
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)16,56
En yüksek hız (km/sa)30,93

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum46
Teknik49
Taktik51
Savunma64
Yaratıcılık56

Karakteristikler

Zayıf yönler

14

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
5 Kas 2026 Crystal Palace – TSG Hoffenheim – – –
31 Eki 2026 SV Werder Bremen – TSG Hoffenheim 2–0 89' 6.7
28 Eki 2026 Holstein Kiel – TSG Hoffenheim 5–4 25' 6.6
25 Eki 2026 TSG Hoffenheim – Bayer 04 Leverkusen 3–0 90' 7.1
22 Eki 2026 TSG Hoffenheim – Olympique Lyonnais 3–0 77' 8.8
18 Eki 2026 Borussia M'gladbach – TSG Hoffenheim 1–2 90' 6.7
15 Eki 2026 TSG Hoffenheim – Beşiktaş JK 2–3 – –
10 Eki 2026 TSG Hoffenheim – HSV 2–3 – –
6 Eki 2026 Netherlands U21 – Bosnia & Herzegovina U21 4–0 4' –
2 Eki 2026 Slovenia U21 – Netherlands U21 2–4 – –
25 Eyl 2026 Netherlands U21 – Norway U21 0–0 90' 7.9
20 Eyl 2026 SC Paderborn 07 – TSG Hoffenheim 3–1 45' 6.3
17 Eyl 2026 OFI Crete – TSG Hoffenheim 2–0 67' 6.8
12 Eyl 2026 TSG Hoffenheim – VfB Stuttgart 2–1 69' 7.1
5 Eyl 2026 TSG Hoffenheim – Borussia Dortmund 2–3 90' 7.1

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 4 kayıt · toplam bonservis 12M €
  1. Twente Yeni kulüp: Hoffenheim
    Transfer 12M €
  2. Heracles Yeni kulüp: Twente
    Kiralık dönüşü
  3. Twente Yeni kulüp: Heracles
    Kiralık
  4. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)44
Ortalama puan7,00
Son maç puanı6,831 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 7,00 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,8

Son 10 maç

6,8 6,6 7,1 8,8 6,7 7,9 6,3 6,8 7,1 7,1

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Bundesliga TSG Hoffenheim 7 (6) 482 0 0 6,81
2026 UEFA Europa League TSG Hoffenheim 2 (2) 144 0 0 7,80
2026 DFB Pokal TSG Hoffenheim 2 (1) 115 0 0 7,15
2025 U21 Euro Qualification Netherlands U21 – – 0 – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

VriendenLoterij Eredivisie 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (148 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 69 Pas arası 36 Uzaklaştırma 28 Kazanılan hava topu 8 İkili mücadele başarısı 31 Pas isabeti 43 İlerletici top taşıma 46 Reyting 44

15 maç · 1.318 dk

Mats Rots: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 2,25
69
Pas arası / 90 dk 0,96
36
Uzaklaştırma / 90 dk 2,87
28
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,55
8
İkili mücadele başarısı %52,4
31
Pas isabeti %82,2
43
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
46
Reyting 6,88
44

Nasıl hesaplıyoruz?