OrcaScore
5

Defans

Mats Knoester

  • Aberdeen
  • Netherlands
  • 27 yaş
  • 184 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
6
484 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
7,02
Yaş27
Doğum tarihi19 Kas 1998
Boy184 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri640 B €
Sözleşme bitişi31 May 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 11– / –
Dakika–
Reyting7,00
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart– / –
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Ayrıntılı istatistikler
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 11– / –
Dakika–
Reyting–
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart– / –
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Maç / İlk 116 / 5
Dakika484
Reyting7,02
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet267 · %87
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası8 / 8
Kazanılan ikili mücadele18 / 31
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,15
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top11
İsabetli orta1
Topla buluşma331
Top kaybı37
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi13
Uzaklaştırma27
Top kazanma31
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul3
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)15,15
En yüksek hız (km/sa)33,66

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum34
Teknik42
Taktik57
Savunma74
Yaratıcılık34

Karakteristikler

Güçlü yönler

2515

Zayıf yönler

13

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
17 Eki 2026 Aberdeen – St. Mirren 3–1 90' 7.0
11 Eki 2026 Aberdeen – St. Johnstone 0–1 90' 7.2
19 Eyl 2026 Hibernian – Aberdeen 1–1 90' 7.4
15 Eyl 2026 Motherwell – Aberdeen 0–4 79' 7.4
12 Eyl 2026 Kilmarnock – Aberdeen 2–4 120' 7.0
5 Eyl 2026 Aberdeen – Kilmarnock 0–0 45' 7.1
2 Eyl 2026 Celtic – Aberdeen 3–0 90' 6.0
30 Ağu 2026 Aberdeen – Rangers 0–1 – –
25 Ağu 2026 Fraserburgh FC – Aberdeen B U21 1–1 – –
17 May 2026 Dundee FC – Aberdeen 3–2 14' 6.4
12 May 2026 Aberdeen – St. Mirren 0–2 90' 6.4
9 May 2026 Aberdeen – Dundee United 2–0 90' 7.9
1 May 2026 Livingston – Aberdeen 2–2 24' 6.2
25 Nis 2026 Aberdeen – Kilmarnock 1–0 18' 6.8
31 Oca 2026 Kilmarnock – Aberdeen 3–0 35' 6.2

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 6 kayıt · toplam bonservis 150k €
  1. Ferencváros Yeni kulüp: Aberdeen
    Bonservissiz
  2. AGF Yeni kulüp: Ferencváros
    Kiralık dönüşü
  3. Ferencváros Yeni kulüp: AGF
    Kiralık
  4. Heracles Yeni kulüp: Ferencváros
    Bonservissiz
  5. Feyenoord U21 Yeni kulüp: Heracles
    Transfer 150k €
  6. Feyenoord U19 Yeni kulüp: Feyenoord
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)30
Ortalama puan6,84
Son maç puanı7,017 Eki 2026
Kaçırılan maç11 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,84 Kas 2025 Oca 2026 Eki 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 7,2 7,4 7,4 7,0 7,1 6,0 6,4 6,4 7,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Scottish Premiership Aberdeen 6 (5) 484 0 0 7,02
2026 Scottish Challenge Cup Aberdeen B U21 – – 0 – –
2026 Scottish League Cup Aberdeen – – 0 – 7,00

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Conference League 2025 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (167 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 12 Pas arası 14 Uzaklaştırma 74 Kazanılan hava topu 90 İkili mücadele başarısı 85 Pas isabeti 14 İlerletici top taşıma 19 Reyting 5

6 maç · 503 dk

Mats Knoester: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,89
12
Pas arası / 90 dk 0,54
14
Uzaklaştırma / 90 dk 5,37
74
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,68
90
İkili mücadele başarısı %64,3
85
Pas isabeti %75,2
14
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
19
Reyting 6,38
5

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?