OrcaScore
10

Orta saha

Matko Miljevic

  • Racing Club
  • USA
  • 25 yaş
  • 180 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
32
1.573 dk
Gol
4
G+A / 90 dk: 0,29
Asist
1
Ortalama reyting
6,90
Yaş25
Doğum tarihi9 May 2001
Boy180 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri4,1 Mn €
Sözleşme bitişi31 Ara 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1126 / 16
Dakika1.248
Reyting6,77
Gol / Asist2 / 1
Şut (isabetli)55 (16)
Pas · isabet741 · %85
Kilit pas20
Top kapma / Pas arası6 / 10
Kazanılan ikili mücadele73 / 157
Başarılı çalım15
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 2
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,24 / 0,89
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%4
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen1
İsabetli uzun top62
İsabetli orta19
Topla buluşma1.033
Top kaybı224
Top kaptırma24
Kazanılan hava topu15
Kazanılan yer ikilisi58
Uzaklaştırma3
Top kazanma77
Maruz kaldığı faul37
Yaptığı faul28
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)135,48
En yüksek hız (km/sa)34,23
Maç / İlk 113 / 2
Dakika188
Reyting8,03
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)6 (4)
Pas · isabet167 · %88
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası3 / 2
Kazanılan ikili mücadele10 / 18
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,48 / 0,64
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%17
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top23
İsabetli orta0
Topla buluşma210
Top kaybı37
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi10
Uzaklaştırma1
Top kazanma20
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)21,69
En yüksek hız (km/sa)30,71
Maç / İlk 113 / 2
Dakika137
Reyting–
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum61
Teknik56
Taktik47
Savunma33
Yaratıcılık65

Karakteristikler

Güçlü yönler

137

Zayıf yönler

1814

Milli takım

  • USA2 maç · 1 gol · ilk maç Oca 2025

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
12 Eki 2026 Racing Club – Club Atlético Belgrano 0–2 18' 6.7
5 Eki 2026 Estudiantes de Río Cuarto – Racing Club 1–2 14' 6.6
27 Eyl 2026 Racing Club – Boca Juniors 2–3 1' –
19 Eyl 2026 Racing Club – Sarmiento 3–1 10' 6.7
14 Eyl 2026 Huracán – Racing Club 2–1 8' 6.8
7 Eyl 2026 Racing Club – Atlético Tucumán 1–2 31' 6.6
31 Ağu 2026 Independiente Rivadavia – Racing Club 3–1 90' 7.6
24 Ağu 2026 Racing Club – Boca Juniors 1–1 73' 6.4
20 Ağu 2026 Racing Club – Club Atlético Belgrano 1–0 66' 7.0
15 Ağu 2026 Racing Club – Banfield 0–1 90' 6.9
10 Ağu 2026 Argentinos Juniors – Racing Club 2–1 59' 6.7
2 Ağu 2026 Racing Club – Tigre 1–3 58' 6.2
29 Tem 2026 Rosario Central – Racing Club 0–0 74' 6.7
25 Tem 2026 Racing Club – Gimnasia y Esgrima 2–1 83' 9.0
17 Tem 2026 Racing Club – Defensa y Justicia 4–1 70' –

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 7 kayıt · toplam bonservis 2.6M €
  1. Huracán Yeni kulüp: Racing
    Transfer 2.6M €
  2. Newell's Yeni kulüp: Huracán
    Bonservissiz
  3. Takımsız Yeni kulüp: Newell's
    Transfer
  4. Montréal Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  5. Argentinos Jrs. Yeni kulüp: Montréal
    Bonservissiz
  6. Transfer
  7. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 30 Eki 2026
Maç (12 ay)33
Ortalama puan6,97
Son maç puanı6,712 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 6,97 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 6,7

Son 10 maç

6,7 6,6 6,7 6,8 6,6 7,6 6,4 7,0 6,9 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga Profesional de Fútbol Racing Club 26 (16) 1.248 2 1 6,77
2026 CONMEBOL Sudamericana Racing Club 3 (2) 188 1 0 8,03
2026 Copa Argentina Racing Club 3 (2) 137 1 0 –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga Profesional de Fútbol 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (250 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 76 Kilit pas 92 Başarılı pas 59 Pas isabeti 60 İlerletici top taşıma 47 Başarılı çalım 85 Top kapma + pas arası 3 Reyting 89

18 maç · 1.156 dk

Matko Miljevic: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,14
76
Kilit pas / 90 dk 2,26
92
Başarılı pas / 90 dk 30,4
59
Pas isabeti %78,9
60
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
47
Başarılı çalım / 90 dk 1,79
85
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,01
3
Reyting 7,07
89

Nasıl hesaplıyoruz?