OrcaScore
16

Orta saha

Matías Sepúlveda

  • CA Lanús
  • Chile
  • 27 yaş
  • 186 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Sakat — Muscle Injury · Dönüş: 16 Kas 2026
Takip et Karşılaştır
Maç
30
1.253 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,29
Asist
4
Ortalama reyting
6,66
Yaş27
Doğum tarihi12 Mar 1999
Boy186 cm
Kilo74 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri1,3 Mn €
Sözleşme bitişi31 Ara 2029

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Muscle Injury · Eksik Dönüş: 16 Kas 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1126 / 12
Dakika1.111
Reyting6,66
Gol / Asist0 / 3
Şut (isabetli)20 (5)
Pas · isabet465 · %80
Kilit pas33
Top kapma / Pas arası18 / 12
Kazanılan ikili mücadele74 / 159
Başarılı çalım11
Sarı kart / Kırmızı kart5 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,16 / 2,12
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat7
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top15
İsabetli orta29
Topla buluşma815
Top kaybı249
Top kaptırma17
Kazanılan hava topu17
Kazanılan yer ikilisi57
Uzaklaştırma20
Top kazanma61
Maruz kaldığı faul28
Yaptığı faul19
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)123,34
En yüksek hız (km/sa)34,42
Maç / İlk 112 / 0
Dakika62
Reyting6,55
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (2)
Pas · isabet16 · %75
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası1 / 1
Kazanılan ikili mücadele4 / 11
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,07 / 0,04
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta1
Topla buluşma38
Top kaybı11
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma0
Top kazanma0
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)5,74
En yüksek hız (km/sa)28,24
Maç / İlk 112 / 0
Dakika80
Reyting6,70
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet12 · %50
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele5 / 9
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top1
İsabetli orta3
Topla buluşma31
Top kaybı8
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma3
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum58
Teknik59
Taktik43
Savunma49
Yaratıcılık66

Karakteristikler

Güçlü yönler

73

Milli takım

  • Chile3 maç · 1 gol · ilk maç Kas 2025

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
9 Kas 2026 Central Córdoba – CA Lanús – – –
2 Kas 2026 CA Lanús – Gimnasia y Esgrima Mendoza 1–1 45' 6.2
24 Eki 2026 Banfield – CA Lanús 1–1 75' 7.8
17 Eki 2026 Club Atlético Platense – CA Lanús 0–1 68' 6.6
12 Eki 2026 CA Lanús – Vélez Sarsfield 2–0 23' 7.1
7 Eki 2026 Mexico – Chile 0–2 12' 6.7
30 Eyl 2026 USA – Chile 4–2 – –
27 Eyl 2026 Canada – Chile 1–0 – –
15 Eyl 2026 Deportivo Riestra – CA Lanús 0–3 88' 7.2
6 Eyl 2026 CA Lanús – Defensa y Justicia 1–0 31' 6.9
29 Ağu 2026 Boca Juniors – CA Lanús 1–0 21' 6.6
25 Ağu 2026 CA Lanús – Argentinos Juniors 1–1 18' 6.3
17 Ağu 2026 CA Lanús – CA Independiente 1–3 26' 6.7
12 Ağu 2026 CA Talleres – CA Lanús 0–3 25' 6.8
7 Ağu 2026 Club Atlético Unión de Santa Fe – CA Lanús 2–1 71' 6.4

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 4 kayıt · toplam bonservis 860k €
  1. U. De Chile Yeni kulüp: Lanús
    Transfer 860k €
  2. Bonservissiz
  3. O'Higgins Yeni kulüp: Audax Italiano
    Bonservissiz
  4. O'Higgins U20 Yeni kulüp: O'Higgins
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)39
Ortalama puan6,71
Son maç puanı6,22 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,71 Ara 2025 May 2026 Kas 2026 6,2

Son 10 maç

6,2 7,8 6,6 7,1 6,7 7,2 6,9 6,6 6,3 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga Profesional de Fútbol CA Lanús 26 (12) 1.111 0 3 6,66
2026 CONMEBOL Recopa CA Lanús 2 (0) 80 0 1 6,70
2026 CONMEBOL Sudamericana CA Lanús 2 (0) 62 0 0 6,55

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga de Primera 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (125 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 85 Kilit pas 91 Başarılı pas 68 Pas isabeti 67 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 40 Top kapma + pas arası 53 Reyting 83

24 maç · 1.105 dk

Matías Sepúlveda: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,01
85
Kilit pas / 90 dk 2,36
91
Başarılı pas / 90 dk 32,6
68
Pas isabeti %80,0
67
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 0,57
40
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,44
53
Reyting 7,02
83

Nasıl hesaplıyoruz?