OrcaScore
27

Orta saha

Matias Sandoval

  • Tacuary
  • Argentina
  • 29 yaş
  • 170 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
32
1.457 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,37
Asist
3
Ortalama reyting
6,75
Yaş29
Doğum tarihi9 Nis 1997
Boy170 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri155 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 111 / 1
Dakika72
Reyting6,40
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet16 · %63
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele1 / 11
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu0
Uzaklaştırma1
Top kazanma0
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt2
Maç / İlk 1126 / 10
Dakika1.128
Reyting6,76
Gol / Asist3 / 3
Şut (isabetli)17 (8)
Pas · isabet322 · %66
Kilit pas18
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele84 / 216
Başarılı çalım27
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%18
İsabetli uzun top13
İsabetli orta20
Kazanılan hava topu1
Uzaklaştırma6
Top kazanma37
Maruz kaldığı faul18
Yaptığı faul15
Ofsayt2
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 115 / 3
Dakika257
Reyting–
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum56
Teknik64
Taktik27
Savunma33
Yaratıcılık50

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
27 Eki 2026 Deportivo Capiatá – Tacuary 3–0 72' 6.4
24 Eki 2026 Rangers – CD Cobreloa 0–1 15' 6.8
17 Eki 2026 CD Cobreloa – Deportes Recoleta 6–1 22' 7.0
11 Eki 2026 Deportes Copiapó – CD Cobreloa 2–1 78' 6.5
3 Eki 2026 Deportes Temuco – CD Cobreloa 0–1 90' 6.8
26 Eyl 2026 CD Cobreloa – Santiago Wanderers 1–0 25' 6.9
23 Eyl 2026 CD Cobreloa – Coquimbo Unido 1–2 72' 6.2
11 Eyl 2026 Club Deportes Antofagasta – CD Cobreloa 0–0 83' 7.6
6 Eyl 2026 San Luis – CD Cobreloa 4–2 51' 6.5
1 Eyl 2026 CD Cobreloa – San Marcos de Arica 2–0 60' 6.4
23 Ağu 2026 CD Cobreloa – Unión Española 0–1 19' 6.6
16 Ağu 2026 Unión San Felipe – CD Cobreloa 0–1 27' 6.3
12 Ağu 2026 Deportes Magallanes – CD Cobreloa 2–2 59' 6.7
9 Ağu 2026 CD Cobreloa – Deportes Iquique 1–1 25' 6.4
2 Ağu 2026 Curicó Unido – CD Cobreloa 0–0 23' 6.6

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 7 kayıt
  1. Rangers Yeni kulüp: Cobreloa
    Bonservissiz
  2. San Antonio Unido Yeni kulüp: Rangers
    Bonservissiz
  3. Bonservissiz
  4. Ituzaingó Yeni kulüp: San Felipe
    Bonservissiz
  5. Transfer Belirtilmemiş
  6. Bonservissiz
  7. All Boys U20 Yeni kulüp: All Boys
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)27
Ortalama puan6,73
Son maç puanı6,427 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,73 Şub 2026 Ağu 2026 Eki 2026 6,4

Son 10 maç

6,4 6,8 7,0 6,5 6,8 6,9 6,2 7,6 6,5 6,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga de Ascenso CD Cobreloa 26 (10) 1.128 3 3 6,76
2026 Copa Chile CD Cobreloa 5 (3) 257 0 0 –
2026 División Intermedia Tacuary 1 (1) 72 0 0 6,40

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga de Ascenso 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (68 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 35 Kilit pas 27 Başarılı pas 8 Pas isabeti 5 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 71 Top kapma + pas arası 32 Reyting 23

6 maç · 328 dk

Matias Sandoval: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,01
35
Kilit pas / 90 dk 0,27
27
Başarılı pas / 90 dk 14,8
8
Pas isabeti %65,1
5
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 1,37
71
Top kapma + pas arası / 90 dk 0,82
32
Reyting 6,80
23

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?