OrcaScore
17

Defans

Mathías Olivera

  • SSC Napoli
  • Uruguay
  • 29 yaş
  • 184 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
13
801 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,11
Asist
1
Ortalama reyting
6,73
Yaş29
Doğum tarihi31 Eki 1997
Boy184 cm
Kilo78 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri14,5 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2030

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Muscle Injury · Oynamıyor 6 Eki 2026 itibarıyla · Bitti: 16 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 118 / 5
Dakika430
Reyting6,68
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)9 (2)
Pas · isabet230 · %90
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası12 / 5
Kazanılan ikili mücadele17 / 39
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,73 / 0,66
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top6
İsabetli orta0
Topla buluşma331
Top kaybı38
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi14
Uzaklaştırma10
Top kazanma13
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul8
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)44,69
En yüksek hız (km/sa)35,85
Maç / İlk 112 / 1
Dakika101
Reyting6,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet51 · %86
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası3 / 2
Kazanılan ikili mücadele6 / 9
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma74
Top kaybı11
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma2
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)13,88
En yüksek hız (km/sa)31,21
Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting7,00
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet230 · %92
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası8 / 2
Kazanılan ikili mücadele19 / 34
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,05 / 0,35
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top7
İsabetli orta2
Topla buluşma271
Top kaybı27
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu9
Kazanılan yer ikilisi10
Uzaklaştırma7
Top kazanma15
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)31,28
En yüksek hız (km/sa)28,56

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum42
Teknik46
Taktik61
Savunma76
Yaratıcılık52

Karakteristikler

Güçlü yönler

15

Milli takım

  • Uruguay40 maç · 2 gol · ilk maç Oca 2022

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
4 Kas 2026 FC Porto – SSC Napoli – – –
1 Kas 2026 Juventus – SSC Napoli 2–0 79' 7.2
28 Eki 2026 Monza – SSC Napoli 1–4 90' 6.6
24 Eki 2026 SSC Napoli – AS Roma 3–3 90' 5.8
20 Eki 2026 SSC Napoli – Bodø/Glimt 4–3 11' 6.2
17 Eki 2026 Venezia – SSC Napoli 1–0 8' 6.7
28 Eyl 2026 South Korea – Uruguay 1–4 90' 7.0
24 Eyl 2026 Japan – Uruguay 3–1 90' 6.3
20 Eyl 2026 Fiorentina – SSC Napoli 1–1 90' 7.1
13 Eyl 2026 SSC Napoli – Bologna 1–0 8' 6.7
9 Eyl 2026 SSC Napoli – Arsenal 0–1 90' 6.8
5 Eyl 2026 Inter – SSC Napoli 3–2 – –
30 Ağu 2026 SSC Napoli – Como 1–2 56' 6.7
22 Ağu 2026 Genoa – SSC Napoli 0–2 9' 6.6
8 Ağu 2026 SSC Napoli – Celta Vigo 1–1 – –

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 7 kayıt · toplam bonservis 17.4M €
  1. Getafe Yeni kulüp: Napoli
    Transfer 16.5M €
  2. Albacete Yeni kulüp: Getafe
    Kiralık dönüşü
  3. Getafe Yeni kulüp: Albacete
    Kiralık
  4. Nacional Yeni kulüp: Getafe
    Transfer 850k €
  5. Atenas Yeni kulüp: Nacional
    Bonservissiz
  6. Nacional Yeni kulüp: Atenas
    Bonservissiz
  7. Nacional U20 Yeni kulüp: Nacional
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)38
Ortalama puan6,79
Son maç puanı7,21 Kas 2026
Kaçırılan maç44 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,79 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 7,2

Son 10 maç

7,2 6,6 5,8 6,2 6,7 7,0 6,3 7,1 6,7 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Serie A SSC Napoli 8 (5) 430 0 1 6,68
2026 FIFA World Cup Uruguay 3 (3) 270 0 0 7,00
2026 UEFA Champions League SSC Napoli 2 (1) 101 0 0 6,50

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Champions League 2025 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (227 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 69 Kilit pas 57 Başarılı pas 65 Pas isabeti 90 İlerletici top taşıma 11 Başarılı çalım 17 Top kapma + pas arası 94 Reyting 55

6 maç · 325 dk

Mathías Olivera: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,18
69
Kilit pas / 90 dk 1,38
57
Başarılı pas / 90 dk 40,2
65
Pas isabeti %91,2
90
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
11
Başarılı çalım / 90 dk 0,28
17
Top kapma + pas arası / 90 dk 4,71
94
Reyting 6,88
55

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?