OrcaScore
36

Forvet

Mateus Mané

  • Wolverhampton
  • Portugal
  • 19 yaş
  • 175 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
15
886 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,10
Asist
1
Ortalama reyting
6,71
Yaş19
Doğum tarihi16 Eyl 2007
Boy175 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri21 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1113 / 9
Dakika770
Reyting6,75
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)27 (6)
Pas · isabet203 · %80
Kilit pas22
Top kapma / Pas arası15 / 3
Kazanılan ikili mücadele55 / 125
Başarılı çalım19
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,25 / 1,33
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top8
İsabetli orta12
Topla buluşma453
Top kaybı157
Top kaptırma22
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi54
Uzaklaştırma3
Top kazanma26
Maruz kaldığı faul20
Yaptığı faul11
Ofsayt6
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)76,92
En yüksek hız (km/sa)33,67
Maç / İlk 112 / 1
Dakika116
Reyting6,45
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (0)
Pas · isabet52 · %71
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele3 / 11
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,12
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta2
Topla buluşma79
Top kaybı29
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma0
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul1
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum69
Teknik51
Taktik37
Savunma27
Yaratıcılık62

Karakteristikler

Güçlü yönler

26

Zayıf yönler

514

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Wolverhampton – Cardiff City 3–0 23' 6.3
24 Eki 2026 Wolverhampton – Watford 1–0 29' 7.4
20 Eki 2026 Wolverhampton – Portsmouth 1–1 67' 6.3
16 Eki 2026 Burnley – Wolverhampton 1–2 29' 7.3
13 Eki 2026 Wolverhampton – Bolton 1–3 63' 6.5
10 Eki 2026 Middlesbrough – Wolverhampton 1–0 61' 6.9
2 Eki 2026 Portugal U20 – Czechia U20 5–0 – –
29 Eyl 2026 Portugal U20 – Switzerland U20 1–2 – –
26 Eyl 2026 Portugal U20 – Poland U20 1–3 – –
20 Eyl 2026 Wolverhampton – West Bromwich Albion 1–0 73' 7.4
16 Eyl 2026 Everton – Wolverhampton 1–0 – –
13 Eyl 2026 Sheffield United – Wolverhampton 0–1 90' 6.7
6 Eyl 2026 Birmingham City – Wolverhampton 2–2 22' 6.6
1 Eyl 2026 West Ham United – Wolverhampton 4–2 80' 6.5
29 Ağu 2026 Wolverhampton – Stoke City 4–1 83' 6.3

Kariyer ve transferler

2 kulüp · 1 kayıt
  1. Wolves U18 Yeni kulüp: Wolves
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)46
Ortalama puan6,81
Son maç puanı6,331 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 6,81 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,3

Son 10 maç

6,3 7,4 6,3 7,3 6,5 6,9 7,4 6,7 6,6 6,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Championship Wolverhampton 13 (9) 770 0 1 6,75
2026 EFL Cup Wolverhampton 2 (1) 116 0 0 6,45

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

U18 Premier League 2024 · forvetler arasında yüzdelik (133 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 67 xG 50 Şut 50 xA 50 Kilit pas 50 Başarılı çalım 50 Kazanılan hava topu 50 Reyting

13 maç · 1.108 dk

Mateus Mané: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,57
67
xG / 90 dk 0,00
50
Şut / 90 dk 0,00
50
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 0,00
50
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,00
50
Reyting –
–

Nasıl hesaplıyoruz?