OrcaScore
14

Defans

Mateus Ludke

  • Confiança
  • Brazil
  • 25 yaş
  • 179 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
14
815 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,22
Asist
1
Ortalama reyting
6,99
Yaş25
Doğum tarihi11 Ara 2000
Boy179 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri270 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1112 / 9
Dakika715
Reyting6,91
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)3 (2)
Pas · isabet289 · %79
Kilit pas8
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele58 / 121
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top25
İsabetli orta6
Kazanılan hava topu14
Uzaklaştırma20
Top kazanma66
Maruz kaldığı faul10
Yaptığı faul18
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç1
Maç / İlk 111 / 1
Dakika100
Reyting8,00
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet62 · %85
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele9 / 12
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%33
İsabetli uzun top4
İsabetli orta1
Kazanılan hava topu2
Uzaklaştırma2
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 111 / 0
Dakika–
Reyting–
Gol / Asist– / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart– / –
Penaltı (gol / kaçan)– / –

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
29 Ağu 2026 Ferroviária – Confiança 1–0 72' 6.7
23 Ağu 2026 Confiança – Anápolis FC 0–1 – –
17 Ağu 2026 Confiança – Maringá FC 1–1 90' 6.9
11 Ağu 2026 Paysandu SC – Confiança 2–1 90' 7.1
26 Tem 2026 Confiança – AO Itabaiana 1–1 – –
13 Tem 2026 Botafogo-PB – Confiança 2–0 15' 6.9
5 Tem 2026 Confiança – Barra FC 1–2 45' 6.4
29 Haz 2026 Ypiranga FC – Confiança 1–1 90' 6.8
23 Haz 2026 Confiança – Guarani 2–0 90' 7.2
15 Haz 2026 Volta Redonda – Confiança 1–0 46' 6.7
30 May 2026 Floresta – Confiança 1–0 68' 7.2
25 May 2026 Confiança – Figueirense 0–0 90' 7.7
19 May 2026 Confiança – Maranhão AC 2–1 12' 6.8
15 May 2026 Confiança – Grêmio 0–3 – –
8 May 2026 Confiança – Fortaleza 1–2 – –

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 11 kayıt
  1. Floresta Yeni kulüp: Confiança
    Bonservissiz
  2. Náutico Yeni kulüp: Floresta
    Transfer Belirtilmemiş
  3. Guarani Yeni kulüp: Náutico
    Bonservissiz
  4. Boavista Yeni kulüp: Guarani
    Kiralık dönüşü
  5. Guarani Yeni kulüp: Boavista
    Transfer
  6. Guarani Yeni kulüp: Boavista
    Kiralık
  7. América-RN Yeni kulüp: Guarani
    Kiralık dönüşü
  8. Guarani Yeni kulüp: América-RN
    Kiralık
  9. Sampaio Corrêa Yeni kulüp: Guarani
    Kiralık dönüşü
  10. Guarani Yeni kulüp: Sampaio Corrêa
    Kiralık
  11. Guarani U20 Yeni kulüp: Guarani
    Transfer

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Brasileirão Série C Confiança 12 (9) 715 0 1 6,91
2026 Copa do Nordeste Confiança 1 (1) 100 1 0 8,00
2026 Copa do Brasil Confiança 1 (0) – – – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Carioca 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (76 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 13 Pas arası 11 Uzaklaştırma 14 Kazanılan hava topu 23 İkili mücadele başarısı 10 Pas isabeti 14 İlerletici top taşıma 50 Reyting 26

14 maç · 867 dk

Mateus Ludke: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,00
13
Pas arası / 90 dk 0,93
11
Uzaklaştırma / 90 dk 1,25
14
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,83
23
İkili mücadele başarısı %31,0
10
Pas isabeti %77,3
14
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 6,59
26

Nasıl hesaplıyoruz?