OrcaScore
28

Forvet

Massimo Zilli

  • Spezia
  • Italy
  • 24 yaş
  • 195 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
8
211 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,43
Asist
0
Ortalama reyting
6,53
Yaş24
Doğum tarihi17 Tem 2002
Boy195 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri825 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 117 / 1
Dakika166
Reyting6,59
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)6 (2)
Pas · isabet36 · %69
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası0 / 1
Kazanılan ikili mücadele14 / 38
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,39 / 0,05
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%17
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma78
Top kaybı31
Top kaptırma8
Kazanılan hava topu8
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma3
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul6
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)16,46
En yüksek hız (km/sa)31,12
Maç / İlk 111 / 1
Dakika45
Reyting6,10
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet5 · %60
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele2 / 8
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,38 / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma12
Top kaybı4
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma0
Top kazanma0
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)4,34
En yüksek hız (km/sa)27,96

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum59
Teknik48
Taktik49
Savunma39
Yaratıcılık44

Karakteristikler

Zayıf yönler

14

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
18 Eki 2026 Ravenna – Spezia 0–1 45' 6.1
10 Eki 2026 Spezia – Gubbio 2–0 32' 6.6
4 Eki 2026 Reggiana – Spezia 0–1 30' 6.4
27 Eyl 2026 Pescara – Spezia 1–2 24' 7.4
21 Eyl 2026 Spezia – Vis Pesaro 3–1 12' 6.5
16 Eyl 2026 Perugia – Spezia 0–3 – –
12 Eyl 2026 Spezia – US Livorno 1915 2–0 12' 6.8
6 Eyl 2026 Sambenedettese – Spezia 1–2 11' 6.3
29 Ağu 2026 Cosenza – Potenza Calcio 1–2 45' 6.1
8 May 2026 Frosinone – Mantova 5–0 – –
1 May 2026 Juve Stabia – Frosinone 0–1 13' 6.9
25 Nis 2026 Frosinone – Carrarese 3–0 10' 6.6
18 Nis 2026 Modena – Frosinone 1–2 21' 6.5
10 Nis 2026 Frosinone – Palermo 1–1 23' 6.4
5 Nis 2026 Frosinone – Padova 2–0 10' 6.9

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 7 kayıt
  1. Cosenza Yeni kulüp: Spezia
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Frosinone Yeni kulüp: Cosenza
    Kiralık dönüşü
  3. Cosenza Yeni kulüp: Frosinone
    Kiralık
  4. SPAL Yeni kulüp: Cosenza
    Kiralık dönüşü
  5. Cosenza Yeni kulüp: SPAL
    Kiralık
  6. Cosenza U20 Yeni kulüp: Cosenza
    Transfer
  7. Udinese Youth Yeni kulüp: Pordenone Gio.
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)28
Ortalama puan6,56
Son maç puanı6,118 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,56 Ara 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,1

Son 10 maç

6,1 6,6 6,4 7,4 6,5 6,8 6,3 6,1 6,9 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Serie C, Girone B Spezia 7 (1) 166 1 0 6,59
2026 Serie C, Girone C Cosenza 1 (1) 45 0 0 6,10

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Serie B 2024 · forvetler arasında yüzdelik (120 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 77 xG 50 Şut 57 xA 50 Kilit pas 29 Başarılı çalım 68 Kazanılan hava topu 100 Reyting 60

24 maç · 735 dk

Massimo Zilli: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,37
77
xG / 90 dk 0,00
50
Şut / 90 dk 2,57
57
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 0,86
29
Başarılı çalım / 90 dk 1,10
68
Kazanılan hava topu / 90 dk 6,37
100
Reyting 6,84
60

Nasıl hesaplıyoruz?