OrcaScore
19

Orta saha

Mark Zabukovnik

  • NK Celje
  • Slovenia
  • 25 yaş
  • 185 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
18
1.248 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,07
Asist
0
Ortalama reyting
6,79
Yaş25
Doğum tarihi27 Ara 2000
Boy185 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri530 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting6,63
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet209 · %88
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası4 / 6
Kazanılan ikili mücadele7 / 13
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,14 / 0,16
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Topla buluşma244
Top kaybı28
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma3
Top kazanma12
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)24,95
En yüksek hız (km/sa)28,83
Maç / İlk 114 / 2
Dakika225
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet92 · %83
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası5 / 3
Kazanılan ikili mücadele9 / 19
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,09 / 0,02
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma129
Top kaybı23
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma1
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)28,66
En yüksek hız (km/sa)34,27
Maç / İlk 1111 / 7
Dakika753
Reyting6,91
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)11 (1)
Pas · isabet515 · %94
Kilit pas7
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele46 / 92
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%9
İsabetli uzun top12
İsabetli orta1
Kazanılan hava topu11
Uzaklaştırma5
Top kazanma64
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul10
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum48
Teknik53
Taktik38
Savunma42
Yaratıcılık48

Milli takım

  • Slovenia7 maç · 0 gol · ilk maç Oca 2024

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
5 Kas 2026 SK Sturm Graz – NK Celje – – –
1 Kas 2026 NK Celje – NK Nafta Lendava 1903 4–0 48' 6.9
28 Eki 2026 NK Olimpija Ljubljana – NK Celje 1–1 90' 6.2
22 Eki 2026 NK Celje – Red Bull Salzburg 2–2 90' 6.2
18 Eki 2026 NK Maribor – NK Celje 0–0 90' 6.9
15 Eki 2026 NK Celje – Omonia Nicosia 0–3 90' 6.6
10 Eki 2026 NK Celje – NK Aluminij Kidričevo 1–0 31' 7.0
6 Eki 2026 Scotland – Slovenia 1–2 90' 6.0
3 Eki 2026 Switzerland – Slovenia 2–1 90' 6.9
29 Eyl 2026 Slovenia – North Macedonia 2–0 19' 6.8
26 Eyl 2026 Slovenia – Scotland 0–0 26' 6.7
20 Eyl 2026 NŠ Mura – NK Celje 0–0 90' 7.2
16 Eyl 2026 Bayer 04 Leverkusen – NK Celje 2–0 90' 7.1
12 Eyl 2026 NK Bravo – NK Celje 2–1 90' 6.6
6 Eyl 2026 NK Celje – FC Koper 0–1 90' 7.3

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 2 kayıt · toplam bonservis 150k €
  1. Kalcer Radomlje Yeni kulüp: Celje
    Transfer 150k €
  2. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 3 Kas 2026
Maç (12 ay)20
Ortalama puan6,83
Son maç puanı6,91 Kas 2026
Kaçırılan maç31 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,83 Tem 2026 Eyl 2026 Kas 2026 6,9

Son 10 maç

6,9 6,2 6,2 6,9 6,6 7,0 6,0 6,9 6,8 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 PrvaLiga NK Celje 11 (7) 753 1 0 6,91
2026 UEFA Europa League NK Celje 3 (3) 270 0 0 6,63
2026 UEFA Nations League Slovenia 4 (2) 225 0 0 6,60

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

PrvaLiga 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (117 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 22 Kilit pas 35 Başarılı pas 95 Pas isabeti 98 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 15 Top kapma + pas arası 61 Reyting 62

21 maç · 1.658 dk

Mark Zabukovnik: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,03
22
Kilit pas / 90 dk 0,60
35
Başarılı pas / 90 dk 53,0
95
Pas isabeti %89,5
98
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 0,43
15
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,52
61
Reyting 6,88
62

Nasıl hesaplıyoruz?