OrcaScore
68

Defans

Mario Ierardi

  • Catania
  • Italy
  • 28 yaş
  • 180 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
10
836 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,22
Asist
0
Ortalama reyting
6,77
Yaş28
Doğum tarihi19 Şub 1998
Boy180 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri270 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 118 / 8
Dakika720
Reyting6,76
Gol / Asist2 / 0
Şut (isabetli)9 (5)
Pas · isabet413 · %84
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası7 / 9
Kazanılan ikili mücadele29 / 68
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,38 / 0,22
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%22
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top15
İsabetli orta1
Topla buluşma558
Top kaybı93
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu14
Kazanılan yer ikilisi15
Uzaklaştırma26
Top kazanma38
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul19
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)60,94
En yüksek hız (km/sa)32,14
Maç / İlk 111 / 0
Dakika26
Reyting7,00
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet16 · %0
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele3 / 6
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta1
Kazanılan hava topu1
Uzaklaştırma1
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet82 · %95
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 1
Kazanılan ikili mücadele1 / 4
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma93
Top kaybı6
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma2
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)9,11
En yüksek hız (km/sa)33,15

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum39
Teknik49
Taktik48
Savunma57
Yaratıcılık40

Karakteristikler

Güçlü yönler

16

Zayıf yönler

15

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Audace Cerignola – Catania 1–0 – –
3 Eki 2026 Catania – FC Crotone 2–1 90' 6.6
27 Eyl 2026 Casertana – Catania 1–2 90' 8.1
19 Eyl 2026 Catania – Barletta 0–0 90' 6.9
15 Eyl 2026 AZ Picerno – Catania 2–4 90' 6.9
12 Eyl 2026 Catania – Scafatese 1–2 90' 6.3
7 Eyl 2026 Catania – Cosenza 4–0 90' 6.7
2 Eyl 2026 Catania – Savoia 1908 0–3 26' 7.0
29 Ağu 2026 Monopoli – Catania 2–0 90' 6.3
23 Ağu 2026 Catania – Inter U23 1–2 90' 6.3
14 Ağu 2026 Parma – Catania 2–0 90' 6.6
8 Ağu 2026 L.R. Vicenza – Catania 4–5 – –
27 May 2026 Catania – Ascoli 2–1 90' 6.6
24 May 2026 Ascoli – Catania 4–0 90' 5.2
20 May 2026 Catania – Lecco 3–3 90' 7.7

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 13 kayıt · toplam bonservis 300k €
  1. Vicenza Yeni kulüp: Catania
    Bonservissiz
  2. Lecco Yeni kulüp: Vicenza
    Kiralık dönüşü
  3. Vicenza Yeni kulüp: Lecco
    Kiralık
  4. Pescara Yeni kulüp: Vicenza
    Kiralık dönüşü
  5. Vicenza Yeni kulüp: Pescara
    Kiralık
  6. Südtirol Yeni kulüp: Vicenza
    Transfer 300k €
  7. Genoa Yeni kulüp: Südtirol
    Bonservissiz
  8. Südtirol Yeni kulüp: Genoa
    Kiralık dönüşü
  9. Genoa Yeni kulüp: Südtirol
    Kiralık
  10. Ravenna Yeni kulüp: Genoa
    Kiralık dönüşü
  11. Genoa U20 Yeni kulüp: Ravenna
    Kiralık
  12. Genoa CFC Youth Yeni kulüp: Reggiana Giovani
    Kiralık dönüşü
  13. Pro Patria Y. Yeni kulüp: Reggiana Giovani
    Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)24
Ortalama puan6,75
Son maç puanı6,63 Eki 2026
Kaçırılan maç02 sakatlık kaydı
4 5 6 7 8 9 6,75 Oca 2026 May 2026 Eki 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 8,1 6,9 6,9 6,3 6,7 7,0 6,3 6,3 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Serie C, Girone C Catania 8 (8) 720 2 0 6,76
2026 Coppa Italia Catania 1 (1) 90 0 0 6,60
2026 Coppa Italia Serie C Catania 1 (0) 26 0 0 7,00

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Serie C, Girone C 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (79 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 68 Pas arası 24 Uzaklaştırma 22 Kazanılan hava topu 49 İkili mücadele başarısı 27 Pas isabeti 41 İlerletici top taşıma 86 Reyting 70

8 maç · 720 dk

Mario Ierardi: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,25
68
Pas arası / 90 dk 1,13
24
Uzaklaştırma / 90 dk 2,75
22
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,75
49
İkili mücadele başarısı %51,5
27
Pas isabeti %83,5
41
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,25
86
Reyting 6,83
70

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?