OrcaScore
14

Orta saha

Marco Pompetti

  • Padova
  • Italy
  • 26 yaş
  • 182 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
10
577 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,16
Asist
0
Ortalama reyting
6,72
Yaş26
Doğum tarihi22 May 2000
Boy182 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri2,1 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 119 / 6
Dakika514
Reyting6,73
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)4 (2)
Pas · isabet169 · %82
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası7 / 2
Kazanılan ikili mücadele20 / 43
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,12 / 0,31
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%25
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top13
İsabetli orta4
Topla buluşma255
Top kaybı60
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi19
Uzaklaştırma7
Top kazanma12
Maruz kaldığı faul9
Yaptığı faul6
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)63,40
En yüksek hız (km/sa)31,21
Maç / İlk 111 / 1
Dakika63
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet29 · %86
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele2 / 2
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta3
Topla buluşma35
Top kaybı4
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma0
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)7,79
En yüksek hız (km/sa)31,23

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum53
Teknik59
Taktik39
Savunma38
Yaratıcılık56

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Catanzaro – Padova 1–1 45' 7.0
27 Eki 2026 Padova – Südtirol 2–0 78' 6.4
24 Eki 2026 US Avellino 1912 – Padova 0–1 13' 6.8
17 Eki 2026 Padova – Virtus Entella 1–2 57' 6.4
11 Eki 2026 Padova – Carrarese 0–2 34' 6.7
19 Eyl 2026 Palermo – Padova 2–1 – –
12 Eyl 2026 Padova – Ascoli 1–0 45' 6.9
6 Eyl 2026 Cremonese – Padova 3–1 90' 7.3
29 Ağu 2026 Padova – Hellas Verona 1–1 83' 6.5
23 Ağu 2026 Pisa – Padova 0–1 69' 6.6
15 Ağu 2026 Udinese – Padova 1–0 63' 6.6
29 May 2026 Monza – Catanzaro 0–2 45' 7.2
24 May 2026 Catanzaro – Monza 0–2 – –
20 May 2026 Palermo – Catanzaro 2–0 29' 6.5
17 May 2026 Catanzaro – Palermo 3–0 14' 6.8

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 11 kayıt · toplam bonservis 1.3M €
  1. Catanzaro Yeni kulüp: Padova
    Transfer 750k €
  2. Inter Yeni kulüp: Catanzaro
    Transfer 500k €
  3. Südtirol Yeni kulüp: Inter
    Kiralık dönüşü
  4. Inter Yeni kulüp: Südtirol
    Kiralık
  5. Pescara Yeni kulüp: Inter
    Kiralık dönüşü
  6. Inter Yeni kulüp: Pescara
    Kiralık
  7. Cavese Yeni kulüp: Inter
    Kiralık dönüşü
  8. Inter Yeni kulüp: Cavese
    Kiralık
  9. Pisa Yeni kulüp: Inter
    Kiralık dönüşü
  10. Inter Yeni kulüp: Pisa
    Kiralık
  11. Sampdoria U20 Yeni kulüp: Inter
    Kiralık dönüşü

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)31
Ortalama puan6,72
Son maç puanı7,031 Eki 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
6 7 8 6,72 Oca 2026 May 2026 Eki 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 6,4 6,8 6,4 6,7 6,9 7,3 6,5 6,6 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Serie B Padova 9 (6) 514 1 0 6,73
2026 Coppa Italia Padova 1 (1) 63 0 0 6,60

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Serie B 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (198 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 87 Başarılı pas 89 Pas isabeti 84 İlerletici top taşıma 49 Başarılı çalım 62 Top kapma + pas arası 20 Reyting 87

36 maç · 2.666 dk

Marco Pompetti: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 1,72
87
Başarılı pas / 90 dk 44,2
89
Pas isabeti %86,2
84
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
49
Başarılı çalım / 90 dk 0,81
62
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,76
20
Reyting 7,04
87

Nasıl hesaplıyoruz?