OrcaScore
4

Defans

Marco Jankovic

Takip et Karşılaştır
Maç
27
2.416 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
7,15
Yaş31
Doğum tarihi9 Ağu 1995
Boy183 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 115 / 5
Dakika510
Reyting7,14
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (1)
Pas · isabet284 · %79
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası7 / 19
Kazanılan ikili mücadele38 / 65
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top25
İsabetli orta0
Topla buluşma381
Top kaybı69
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu24
Kazanılan yer ikilisi14
Uzaklaştırma36
Top kazanma33
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul6
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 1122 / 22
Dakika1.906
Reyting7,15
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)11 (1)
Pas · isabet1.258 · %81
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele267 / 393
Başarılı çalım7
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top130
İsabetli orta1
Kazanılan hava topu100
Uzaklaştırma57
Top kazanma365
Maruz kaldığı faul20
Yaptığı faul16
Ofsayt0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum35
Teknik45
Taktik50
Savunma62
Yaratıcılık42

Karakteristikler

Güçlü yönler

251610

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
29 Eki 2026 Canberra Croatia FC – South Melbourne FC 0–2 90' 8.5
23 Eki 2026 South Melbourne FC – Sydney United 58 1–1 90' 7.0
17 Eki 2026 Sutherland Sharks – South Melbourne FC 0–1 90' 7.9
10 Eki 2026 South Melbourne FC – Melbourne Victory 5–4 120' 7.9
15 Eyl 2026 South Melbourne FC – Lions FC 3–1 90' 7.5
11 Eyl 2026 Oakleigh Cannons FC – South Melbourne FC 2–1 90' 6.8
6 Eyl 2026 South Melbourne FC – Heidelberg 2–1 90' 7.2
29 Ağu 2026 Caroline Springs George Cross FC – South Melbourne FC 1–0 90' 7.7
26 Ağu 2026 Preston Lions FC – South Melbourne FC 1–2 90' 6.7
15 Ağu 2026 Melbourne City U21 – South Melbourne FC 0–3 90' 7.5
9 Ağu 2026 South Melbourne FC – Fremantle City FC 6–4 120' 7.4
2 Ağu 2026 South Melbourne FC – St Albans Saints FC 2–0 90' 7.3
30 Tem 2026 South Melbourne FC – Adelaide United 2–1 90' 6.2
24 Tem 2026 Oakleigh Cannons FC – South Melbourne FC 1–2 90' 7.7
18 Tem 2026 South Melbourne FC – Preston Lions FC 0–0 90' 7.3

Kariyer ve transferler

2 kulüp · 1 kayıt
  1. Bentleigh Yeni kulüp: South Melbourne
    Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 4 Kas 2026
Maç (12 ay)31
Ortalama puan7,23
Son maç puanı8,529 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 7,23 Ara 2025 Tem 2026 Eki 2026 8,5

Son 10 maç

8,5 7,0 7,9 7,9 7,5 6,8 7,2 7,7 6,7 7,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 NPL Victoria Men South Melbourne FC 22 (22) 1.906 0 0 7,15
2026 Australia Cup South Melbourne FC 5 (5) 510 0 0 7,14

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

NPL Victoria Men 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (95 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 6 Pas arası 71 Uzaklaştırma 62 Kazanılan hava topu 96 İkili mücadele başarısı 74 Pas isabeti 51 İlerletici top taşıma 50 Reyting 94

23 maç · 1.922 dk

Marco Jankovic: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,00
6
Pas arası / 90 dk 2,34
71
Uzaklaştırma / 90 dk 2,81
62
Kazanılan hava topu / 90 dk 3,89
96
İkili mücadele başarısı %45,7
74
Pas isabeti %80,7
51
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 7,10
94

Nasıl hesaplıyoruz?