OrcaScore
30

Orta saha

Marco Decherf

Takip et Karşılaştır
Maç
9
431 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 1,04
Asist
3
Ortalama reyting
6,76
Yaş20
Doğum tarihi23 Eki 2006
Boy188 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 115 / 3
Dakika266
Reyting6,62
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)4 (1)
Pas · isabet77 · %70
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası5 / 2
Kazanılan ikili mücadele17 / 43
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,13 / 0,09
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Topla buluşma125
Top kaybı35
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu9
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma7
Top kazanma16
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul6
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)34,48
En yüksek hız (km/sa)32,41
Maç / İlk 11– / –
Dakika–
Reyting7,20
Gol / Asist1 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart– / –
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Ayrıntılı istatistikler
Kafa golü1
Maç / İlk 114 / 2
Dakika165
Reyting6,93
Gol / Asist1 / 2
Şut (isabetli)2 (2)
Pas · isabet56 · %80
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası4 / 1
Kazanılan ikili mücadele10 / 19
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%50
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta1
Topla buluşma82
Top kaybı17
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma2
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)21,17
En yüksek hız (km/sa)30,12

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
7 Kas 2026 Oud-Heverlee Leuven – KV Mechelen – – –
4 Kas 2026 Kortrijk – KV Mechelen – – –
31 Eki 2026 KV Mechelen – KRC Genk 1–0 90' 7.0
18 Eki 2026 KV Mechelen – KAS Eupen 5–1 60' 7.2
11 Eki 2026 KV Mechelen – Sint-Truidense VV 4–3 81' 6.7
19 Eyl 2026 Lommel SK – KV Mechelen 0–0 8' 6.5
11 Eyl 2026 KV Mechelen – RSC Anderlecht 0–1 75' 6.7
5 Eyl 2026 KV Mechelen – KVC Westerlo 0–4 12' 6.2
28 Ağu 2026 Nancy – USL Dunkerque 2–0 33' 6.5
21 Ağu 2026 USL Dunkerque – Montpellier 0–1 27' 6.7
14 Ağu 2026 Stade de Reims – USL Dunkerque 3–3 60' 7.0
8 Ağu 2026 USL Dunkerque – Grenoble Foot 38 4–2 45' 7.5
22 Tem 2026 USL Dunkerque – Samsunspor 2–1 – –
9 May 2026 Nancy – USL Dunkerque 3–2 18' 6.3
2 May 2026 USL Dunkerque – Grenoble Foot 38 0–1 15' 6.2

Kariyer ve transferler

2 kulüp · 1 kayıt
  1. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)12
Ortalama puan6,71
Son maç puanı7,031 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,71 May 2026 Eyl 2026 Eki 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 7,2 6,7 6,5 6,7 6,2 6,5 6,7 7,0 7,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Pro League KV Mechelen 5 (3) 266 0 1 6,62
2026 Ligue 2 USL Dunkerque 4 (2) 165 1 2 6,93
2026 Belgian Cup KV Mechelen – – 1 – 7,20

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.