OrcaScore
77

Orta saha

Marcão Silva

Takip et Karşılaştır
Maç
33
1.300 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,63
Yaş35
Doğum tarihi14 Oca 1991
Boy185 cm
Kilo78 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri49 B €
Sözleşme bitişi30 Kas 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1122 / 6
Dakika808
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet386 · %90
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası19 / 6
Kazanılan ikili mücadele48 / 89
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,07 / 0,08
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top16
İsabetli orta0
Topla buluşma515
Top kaybı60
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu16
Kazanılan yer ikilisi32
Uzaklaştırma34
Top kazanma29
Maruz kaldığı faul10
Yaptığı faul14
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)48,01
En yüksek hız (km/sa)31,70
Maç / İlk 113 / 3
Dakika201
Reyting–
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Maç / İlk 118 / 2
Dakika291
Reyting6,71
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet70 · %84
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası4 / 2
Kazanılan ikili mücadele21 / 33
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top7
İsabetli orta0
Topla buluşma112
Top kaybı16
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu12
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma10
Top kazanma12
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum42
Teknik45
Taktik37
Savunma49
Yaratıcılık40

Karakteristikler

Güçlü yönler

13

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
2 Kas 2026 Cuiabá – São Bernardo 1–2 90' 6.9
24 Eki 2026 São Bernardo – Vila Nova FC 3–2 65' 6.4
18 Eki 2026 São Bernardo – Criciúma 0–1 90' 6.6
11 Eki 2026 Juventude – São Bernardo 2–2 90' 6.9
7 Eki 2026 Sport Recife – São Bernardo 2–1 – –
3 Eki 2026 São Bernardo – CRB 3–1 59' 6.7
26 Eyl 2026 Grêmio Novorizontino – São Bernardo 0–0 – –
19 Eyl 2026 São Bernardo – Atlético Goianiense 1–0 10' 6.6
15 Eyl 2026 América Mineiro – São Bernardo 0–2 – –
11 Eyl 2026 São Bernardo – Londrina 1–2 – –
7 Eyl 2026 Ponte Preta – São Bernardo 0–2 13' 6.9
29 Ağu 2026 Goiás – São Bernardo 2–1 – –
8 Ağu 2026 Operário-PR – São Bernardo 1–3 14' 6.7
26 Tem 2026 São Bernardo – Ceará 3–4 20' 6.4
24 Tem 2026 Athletic Club – São Bernardo 2–1 – –

Kariyer ve transferler

14 kulüp · 18 kayıt
  1. Goiás Yeni kulüp: São Bernardo
    Bonservissiz
  2. Hà Nội Yeni kulüp: Goiás
    Bonservissiz
  3. Cuiabá Yeni kulüp: Hà Nội
    Bonservissiz
  4. Sport Recife Yeni kulüp: Cuiabá
    Bonservissiz
  5. Emirates Yeni kulüp: Sport Recife
    Transfer Belirtilmemiş
  6. Sport Recife Yeni kulüp: Emirates
    Bonservissiz
  7. Cuiabá Yeni kulüp: Sport Recife
    Transfer Belirtilmemiş
  8. Linense Yeni kulüp: Cuiabá
    Transfer Belirtilmemiş
  9. Atlético-GO Yeni kulüp: Linense
    Transfer Belirtilmemiş
  10. Botafogo-SP Yeni kulüp: Atlético-GO
    Transfer Belirtilmemiş
  11. Transfer Belirtilmemiş
  12. Linense Yeni kulüp: Brasil de Pelotas
    Bonservissiz
  13. Criciúma Yeni kulüp: Linense
    Bonservissiz
  14. Nacional Yeni kulüp: Criciúma
    Bonservissiz
  15. Boa Esporte Yeni kulüp: Nacional
    Bonservissiz
  16. Nacional EC Yeni kulüp: Boa Esporte
    Bonservissiz
  17. Araxá Yeni kulüp: Nacional EC
    Kiralık dönüşü
  18. Nacional EC Yeni kulüp: Araxá
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)30
Ortalama puan6,63
Son maç puanı6,92 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,63 Oca 2026 May 2026 Kas 2026 6,9

Son 10 maç

6,9 6,4 6,6 6,9 6,7 6,6 6,9 6,7 6,4 6,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Brasileirão Série B São Bernardo 22 (6) 808 0 0 6,60
2026 Paulista Série A1 São Bernardo 8 (2) 291 0 0 6,71
2026 Copa do Brasil São Bernardo 3 (3) 201 0 – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Brasileirão Série B 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (200 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 12 Başarılı pas 19 Pas isabeti 50 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 54 Top kapma + pas arası 47 Reyting 74

34 maç · 2.788 dk

Marcão Silva: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 0,52
12
Başarılı pas / 90 dk 20,2
19
Pas isabeti %81,1
50
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 0,55
54
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,07
47
Reyting 6,96
74

Nasıl hesaplıyoruz?